Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Notarialna Tadeusz Święcicki

Zawód: Notariusz 
Adres: Łódzkie, 95-100 Zgierz Plac Jana Kilińskiego 4
Telefon: 42 7174276 Kom. 48 42 7174276 Fax: 42 7152935
Adres e-mail: tadeusz.swiecicki(małpa)notariusze.lodz.pl
Strona internetowa: www.notariusz-cennik.pl/Lodz/Notariusz-Tadeusz-Swiecicki.html
NIP:
7321000591
Opis działalności: czynnosci notarialne Słowa kluczowe: czynnosci notarialne, notariusz

Ocena: 0% pozytywna 5x

Jakość usług: 0% wysoka 4x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 2x 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2409
Data utworzenia profilu: 2014-01-07 23:22:39
Data ostatniej aktualizacji: 2014-01-07 23:22:39 

Opinie o Kancelaria Notarialna Tadeusz Święcicki

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: W dniu w którym miało nastąpić podpisanie aktu notarialnego, na 2-3h przed jego podpisaniem dostałem telefon z kancelarii, że notariusz nie będzie w stanie przeprowadzić transakcji kupna-sprzedaży mieszkania. Został mi zaproponowany inny, odłegły termin (oczywiście, aby podpisać akt notarialny ja i druga strona musieliśmy wziąć dzień wolny w pracy). Po mojej odmowie, po ok 30 min, dostałem telefon z informacją, że inna zaprzyjaźniona kancelaria przeprowadzi procedure. Zamiast o 13, akt został podpisany po 15. Nowa kancelaria miała dostać wszystko gotowe - niestety kancelaria Pana Tadeusza nie raczyła nawet przygotować wszystkich wymaganych pism i przesłała tylko suche dokumenty. Stanowczo nie polecam. Brak profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do klienta. Omijać szerokim łukiem.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Michał dnia: 2017-11-15 20:21:59 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Podczas wykonywania Aktu Notarialnego Notariusz nie sprawdził (albo nie chciał)zawartości KW i okazało się, że nieruchomość nie należała do sprzedającego. Sprawa ciągnie się od 2012 roku przed Sądem Karnym (już umożona...) i Cywilnym w Łodzi! Proszę o podanie kontaktu innych pokrzywdzonych, może coś wspólnie zrobimy? Za sporządzenie aktu poniosłem bardzo wysoką cenę... Nie do uwierzenia że coś takiego mogło mieć miejsce w tym czasie i w tym miejscu. A miało, napewno. Proszę być bardzo ostrożnym...najlepiej omijać tą kancelarię na 1000 km.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Pokrzywdzony dnia: 2017-09-13 16:41:37 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam tej kancelarii, Pan Tadeusz przychodzi do pracy pijany. Podczas podpisywania Aktu Notarialnego nie był nawet w stanie go odczytać. Aż dziwne, że jeszcze nie doszło do zamknięcia kancelarii.
Jakość usług: Niska
Opinia dodana przez: Klientka dnia: 2017-08-17 22:59:18 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam usług w tej kancelarii dochodzi do mataczenia na. niekorzyść ludzi sprzedających Doznałem tego na własnej skórze gdzie sprawa znalazła sie w sadzie i gdzie poznałam ludzi oszukanych w podobny sposób ;;)
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Izabela gliwko dnia: 2014-09-21 13:18:32 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wyjątkowe paproki. Kancelaria nie umie czytać księgi wieczystej-do aktu notarialnego kupna sprzedaży działki wysłany był niepotrzebny wniosek o zmianę wielkości działki. Poza tym do aktu sporządzony był dodatkowy protokół omyłki słownej danych właścicieli. Oczywiście notariusz nie wspomniał, że muszę jeszcze osobiście udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych i wnieść opłatę skarbową za umieszczenie protokołu w Księdze Wieczystej.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: BRAK
Opinia dodana przez: Klient dnia: 2014-01-07 23:39:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją