Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

FER-BUD Krzysztof Fendorf

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Dolnośląskie, wrocław
Telefon: Kom. 602270900
Adres e-mail: fer-bud(małpa)fer-bud.eu
Strona internetowa: www.fer-bud.eu
Opis działalności: budowlane usługi i remonty,bruki Słowa kluczowe: remonty: glazura,kamień,malowanie,gładzie,panele.Bruki -kostka granitowa-kostka betonowa

Ocena: 100% pozytywna 5x

Jakość usług: 100% wysoka 5x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 5x
Ceny usług: 100% niskie 1x 4x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2157
Data utworzenia profilu: 02.12.2013 11:45:24
Data ostatniej aktualizacji: 02.12.2013 11:45:24 

Opinie o FER-BUD Krzysztof Fendorf

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ul. Parandowskiego Wrocław, 10.2019-generalny remont dużej łazienki, dużego pokoju, elektryka, zadania bojowe wykonane terminowo jak w umowie,sumiennie, rzetelnie, uczciwie, ekipa przyjeżdżała skoro świt do pracy, kiedy nawet młodzi ludzie na tej ulicy śpią, a ekipa Fer-bud już w pracy, pracowali ciężko kilkanaście godzin dziennie, zadowoleni, uśmiechnięci, doradzają i to trafnie, nie zrzędzą jak wielu usługodawców,że zmęczeni, że chory, że sobota itp. We wszystkim można się z nimi dogadać. Pan właściciel nie ma problemu z podpisaniem umowy, bo jest uczciwy,terminowy. Był kosztorys jak zwykle, nic mnie nie zaskoczyło jak zwykle.Zostawiam im dom i absolutnie niczym się nie martwię. Właściel poświęcił mi swój osobisty czas, aby przyjechać i wytłumaczyć, jakie drzwi wewnętrzne ( po wyrzuceniu starych z futrynami) mam kupić, nikt nie potrafił tego ogarnąć. Jak zwykle Pan Krzysztof- właściciel odbierał telefony lub natychmiast oddzwaniał. Szanuje klienta, co bardzo rzadko spotkałam w tej branży. Nigdy nie zostawił remontu w połowie, by "obrobić" innych klientów.Bardzo pracowity właściciel i pracownicy.Nie kłąmią, z czym często się spotykam wśród usługodawców. Ceny adekwatne do jakości. Dobra jakość, dobre ceny. To firma godna zaufania, polecam zatem jednostkom administracji publicznej.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: doskonała
Opinia dodana przez: Ewa dnia: 03.12.2019 09:13:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dom we Wrocławiu przy ul.parandowskiego,grudzień 2018 r, wykańczanie i remont garażu 100 metrów kw. Położenie kafli,remont zniszczonych ścian,wstawianie drzwi i elektryka. Obsługa klienta ponownie odbyła się na najwyższym poziomie.pracownicy przychodzili do pracy punktualnie o 06:15,pracowali non stop do 16:00,prace wykonywane były tak porządnie,że nawet ich nie odczuliśmy.jakośč wykonana najwyższą,nikt nie ma tak doksonałego wykończenia jak my.wiedzą doskonale jak pracować,nie wydzwaniali do kolegów z zpyatniami,co robić,jak inny pseudopracownik który pracował u nas dwa lata temu. Bardzo czysta firma,jak nikt kolorki wszystko przed rozpoczęciem brudnych prac,absolutnie żadnych strat mi nie przynieśli,jak wcześniejszy pseudopracownik brudas-strat na wiele tysiëcy spowodował zamiast zrobić remont. Ani razu nikt z tej firmy mnie nie okłamał,jak robi większość usługodawców obecnie.właściciel odbiera telefony albo zaraz oddzwania,z czym się nigdy nie spotkałam. Bardzo kulturalni ludzie,mædrzy,pracują z zamiłowania i z wykształcenia w swoim kierunku,a nie z braku pomysłu na życie. Nie obsługują kilku klientów naraz,przychodzą do pracy codziennie,czego jeszcze nie widziałam, cena adekwatna do jakości.wykonanie prac błyskawiczne. Nie wydziwiają jak inni,że im się nie opłaca,że za daleko albo że samochód się popsuł. Nie widziałam,aby inna firma miała tak dużo zleceń,jak oni.ini pracownicy wykonywali elewację,inni kładli kafle,wielki szacunek. Umowy,faktury,gwarancja,jak zwykle wszystko było.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Ewa dnia: 15.12.2018 15:01:06 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Naprawienie i pomalowanie elewacji domu przy ulicy Jana Parandowskiego we Wrocławiu maj 2018r.Doskonała obsługa klienta bardzo mnie zaskoczyła. Moje telefony były odbierane lub Pan oddzwonił za chwilę, ani razu nikt mnie nie okłamał. Usługa sama wykonana wybitnie profesjonalnie- czyli bardzo czysto, dyskretnie,nie było żadnych zniszczeń w trakcie wykonywania usługi, bardzo szybko, Pan doradzał również różne rozwiązania praktyczne.Pan ma ogromne doświadczenie w pracach budowlano- remontowych, widać, że ta firma powstała z chęci i wykształcenia budowlano-remontowego -a nie przymusu, "bo nie mam pomysłu na życie a coś trzeba robić".Jak widzę, to nie jest firma , która powstała przed chwilą lub pod wpływem impulsu.Polecam dalej we Wrocławiu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Joanna dnia: 30.05.2018 11:01:23 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szybko i dokładnie. Może nie najtaniej, ale współpraca super!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Rafi dnia: 31.05.2016 15:58:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: firma wykonuje pracę fachowo i z darmowym doradztwem
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: gwarancja na wykonane prace
Opinia dodana przez: ertymad dnia: 02.12.2013 11:50:36 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją