Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Rafał Obiedziński

Zawód: meble kuchenne Stolarz 
Adres: Pomorskie, Gdańsk
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 829
Data utworzenia profilu: 2013-10-28 09:16:04
Data ostatniej aktualizacji: 2013-10-28 09:16:04 

Opinie o Rafał Obiedziński

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: U pana Obiedzińskiego zamawiałam zabudowę kuchenną w trudnej do aranżacji powierzchni. Meble zostały zamontowane fachowo, z wymagającymi docinek poprawkami na miejscu - ale nie dziwię się, gdyż mam bardzo krzywe ściany. Kuchnia wyszła piękna, wykonana zgodnie z projektem. Po kilku latach wróciłam do stolarza Obiedzińskiego z kolejnym zleceniem, tym razem zamawialiśmy stół z drewna naturalnego i również się nie zawiodłam. Stół został wykonany bardzo starannie, to na pewno będzie nabytek na całe lata. Jeżeli ktoś ze znajomych pyta o godnego polecenia stolarza podaje nr do p. Rafała Obiedzińskiego
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Marzanna Wójcik dnia: 2018-02-14 11:44:27 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety ten stolarz to porażka, zupełnie nie kompetentny. Bardzo żałuję z zamówienia tej usługi. Mam szafę wnękową z dzwiami za krótkimi o 4 cm. Aż się nie chce wierzyć że można zostawić klenta z takim bublem. Po zapłacie komletny brak kontaktu. Nie polecam nikomu! Wręcz ostrzegam przed tymi panami.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Żadna
Opinia dodana przez: Aurelia dnia: 2013-10-28 09:19:57 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją