Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Bartosz Mańkowski Company

Zawód: fotografika - usługi Grafik komputerowy 
Adres: Pomorskie, Gdańsk
Telefon:
Adres e-mail: biuro(małpa)alejamarek.pl
Strona internetowa: www.alejamarek.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe: grafika, fotografia, pr, wizerunek, branding, marketing, strony www, motoryzacja,

Ocena: 100% pozytywna 6x

Jakość usług: 100% wysoka 6x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 6x
Ceny usług: 100% niskie 6x
Ilość opinii w serwisie: 6
Ilość odsłon profilu firmy: 1371
Data utworzenia profilu: 2013-09-18 13:46:39
Data ostatniej aktualizacji: 2013-09-18 13:46:39 

Opinie o Bartosz Mańkowski Company

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przyznam że byle sceptyczny co do specjalisty młodszego ode mnie o 15 lat, jednak po spedzeniu z nim całego dnia na konsultacji stwierdziłem, że w ciągu 20 lat prowadzenia firmy Nie spotkałem osoby o tak dużym zrozumieniu biznesu. Świetny fachowiec znający się na modelach biznesowych, marketingu i sprzedaży. Bardzo zorientowany na wyniki i mający bardzo mocno ugruntowane uzasadnienie każdego działania. Bardzo polecam! Ceny wysokie jednak oznaczaj jako niskie bo to jedyny człowiek który na siebie zarobił z dużym plusem!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie było
Opinia dodana przez: Marcin dnia: 2019-02-01 21:04:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpracę z panem Bartoszem rozpocząłem od kursu "Mistrz reklamy na Facebooku – Kampania od A do Z w 14 dni". Chciałem w tym kursie zobaczyć, co ma do zaoferowania. I muszę z całą pewnością stwierdzić, że bardzo wiele. Po przerobieniu kursu można rzeczywiście bardzo skutecznie odpalić kampanię na FB, a niektóre poszczególne lekcje kursu zawierają perełki, z których można korzystać nie tylko w marketingu, lecz mają ogólne zastosowanie w biznesie. We współpracy z nim zwłaszcza cenię konkret, słowność, punktualność i skuteczność. Oby w branży tylko takie osoby spotykać! A ceny może niskie nie są, ale na pewno niskie jak na to, co się dostaje.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ryszard dnia: 2018-11-08 17:57:01 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Bartosz jest skupionym na wyniki profosjonalistką. Bo długim czasie zwlekania zdecydowałam się skorzystać z usługi marketingowej- jako samouk w wielu dziedzinach, dzięki spotkaniu Pan Bartosza na swej drodzę wyznaję nową zasadę "dobrze jest wiedzieć jak, lepiej jest wiedzieć KTO"- a Ten człowiek zdecydowanie wie! Polecam z czystym sumieniem fachowiec wart swojej ceny.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: brak reklamacji, bardzo dobra komunikacja podczas realizowania zlecenia
Opinia dodana przez: PH dnia: 2018-11-03 13:01:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Bartosz jest profesjonalistą w każdym calu. Jego przygotowanie do spotkań może służyć jako przykład dla wieku ekspertów. Jest punktualny, rzeczowy, konkretny, a cena jego usług idzie w parze w jakością!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: K. dnia: 2018-11-03 12:12:38 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: skorzystałem z oferty brandingu. Pan Bartek utworzył mi stronę internetową, wizytówki, ulotki, katalog produktów, film reklamowy, zdjecia produktow, pomogl w ulozeniu modelu biznesowego. obecnie prowadzi dla mnie akcje promocyjna. zaczalem firme z dotacji i od razu na plus! w wiekszosci dzieki panu Bartkowi, bo moja wiedza o biznesie byla mala. On jednak skontaktowal mnie z podwykonawcami i potencjalnymi klientami. Wlasciwie pieniadze ktore mu zaplacilem wrocily do mnie w postaci klientow. Jeśli kiedyś pan to przeczyta.... Oby tak dalej!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nie bylo czego reklamowac!
Opinia dodana przez: Roman dnia: 2013-10-01 17:48:06 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zarówno usługi marketingowe, jak i fotograficzne wykonane zostały bardzo szybko i cenowo konkurencyjnie. będę korzystał w przyszłości i każdemu polecę. mało takich ludzi w branży jak ten Pan!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: reklamacji nie bylo, ale każda moja uwaga została naniesiona do projektu przed akceptacją!
Opinia dodana przez: klient dnia: 2013-09-18 13:48:39 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją