Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Tomasz Ambroży

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Śląskie, 43-180 Orzesze - Jaśkowice Orzesze Stuska 28
Telefon: Kom. 690484538, 729270292
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Remonty Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 4x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 0% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1539
Data utworzenia profilu: 2013-08-24 09:01:33
Data ostatniej aktualizacji: 2013-08-24 09:01:33 

Opinie o Tomasz Ambroży

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Partacz do potęgi entej,pobrał zaliczki i tyle go widziałem.Przyszedł tylko jeden jedyny raz ze szpachelką i starym wiadrem które jak się póżniej okazało pożyczył od mojego sąsiada z piętra niżej.Podczas tej wizyty pił piwo i miałczał coś tam o swojej doli.Nie polecam nikomu kontaktu z tym pseudofachowcem.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Roman dnia: 2013-11-19 18:52:52 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Poprzedni profil został widocznie usunięty, więc piszę jeszcze raz. KU PRZESTRODZE! Na pierwszym spotkaniu podpisał umowę i pobrał wysoką zaliczkę. 2 dni później miał zacząć pracę. Przyszedł młody chłopak - zdrapywał farbę. To ok (Myślę: "Taki fachowiec ma ludzi od czarnej roboty"). Niestety na zdrapaniu farby się prace skończyły. Pan Tomasz niby doglądał prac młodego (wpadał na 5 min), ale miałam wrażenie, że przychodził do niego po drobne i raz chciał pożyczyć ode mnie 100 zł - POŻYCZYĆ! Później ciężko go było złapać, a przypadkowo spotkany na ulicy uciekał. W bezpośredniej konfrontacji mówił, że przyjdzie później i się dogadamy... Młody skończył z farbą. Pan Tomasz zmienił jeszcze rurki (po kilku telefonach i kilku dniach nieobecności) w dodatku pożyczonym sprzętem i jego właściciel stał za drzwiami mojego mieszkania. Czekał aż Tomasz odda mu sprzęt i jak później usłyszałam 100 zł - natychmiast, które to Pan Ambroży znów wziął ode mnie. Podpisaliśmy aneks do umowy, w którym wyznaczyliśmy termin zakończenia prac - za 14 dni i grzywnę za każdy dzień obsuwy. Pan Tomasz się już nie zjawił. Poszedł pozew do sądu. Na rozprawie się nie stawił. Zaliczka nie została odzyskana. Prace dokończył inny fachowiec.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak kontaktu
Opinia dodana przez: Mikołowianka dnia: 2013-11-07 21:56:15 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profil "fachowca" Pana Tomasza Ambrożego istniał już wcześniej. Mianowicie od 2010r. Nie rozumiem czemu powyższe komentarze zniknęły, a było ich tu kilka. Przed tego typu osobami należy przestrzegać z całą mocą W/w "fachowiec" miał wykonać remont kuchni. Pobrał zaliczkę. W mieszkaniu pojawił się może dwa razy, z żądaniem pieniędzy na materiały. Pracę "wykonywali" chłopcy, którzy mieli mniejszą wiedzę na temat budowlanki ode mnie. W praktyce więcej czasu spędzali na pogaduchach i paleniu papierosów, przy czym jeden z nich prawdopodobnie był nieletni. Na dzień przewidywanego w umowie zakończenia prac stopień ich zaawansowania nie przekraczał 25%. Pan Ambroży zaprzestał odbierania telefonów. Strata czasu, pieniędzy i nerwów.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: brak
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 2013-08-31 07:26:12 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Ambroży należy do najmniej kompetentnych osób z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia w sferze budowlanej. Posługując się młodymi "uczniakami" szybko i rzetelnie jest w stanie zniszczyć więcej niż zdoła naprawić. Pojawia się tylko na pierwszym spotkaniu po tzw. zaliczkę, niestety było to ostatnie spotkanie z nim gdyż w następnych dniach wszelki słuch po nim zaginął na dodatek jego "pracownicy" próbowali wyłudzić ode mnie kolejne pieniądze. Nie polecam w 100%!! Wszelkie próby kontaktu spełzły na niczym. Przestrzegam Was przed takimi pseudo fachowcami.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Gosia dnia: 2013-08-24 09:13:59 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją