Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

PerfectBud

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Śląskie, 43-300 Bielsko-Biała Piastowska 80
Telefon: Kom. 510595800
Adres e-mail: perfectbud.g.w(małpa)wp.pl
Strona internetowa: www.perfectbud.com.pl
Opis działalności: Remonty i wykończenia wnętrz Bielsko-Biała | PerfectBud Słowa kluczowe: usługi remontowo wykończeniowe, wykończenia wnętrz, Bielsko-Biała, malowanie, tapetowanie, układanie płytek, kafelkarz, murowanie, tynkowanie, sufity podwieszane, brukarstwo, podjazdy

Ocena: 33% pozytywna 1x 2x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 50% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2065
Data utworzenia profilu: 31.07.2013 00:45:56
Data ostatniej aktualizacji: 31.07.2013 00:45:56 

Opinie o PerfectBud

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma polecona salonie Mera jako warunek zakupu -wykonawca . Dwa tygodnie zwodzenia, przesuwanie terminu materiał czeka dom zamieszkały remont. Od poniedziałku mieli ruszyć trzeci raz przesunięty termin kontenera w niedziele o 19:00 odpowiedz nie przyjadą omijać szeroko niesłowni -mieszkam na budowie remont nie ruszyl.
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Michal dnia: 03.11.2019 20:37:30 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przez dwa tygodnie byłem zwodzony przez firmę Perfect Bud z Bielska Białej na wykonanie wstępnej wyceny i kosztorysu,w końcu udało mi się umówić na konkretny dzień i godzinę,nikt nie przyjechał,nie zadzwonił,zrobili mnie w konia bo straciłem tylko czas.Widac firma ma klienta gdzieś.Jezeli od początku tak się traktuje klienta to lepiej nie wiedzieć jak byłoby dalej.Omijac takie firmy szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Marek dnia: 15.09.2018 12:56:11 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma godna polecenia. Szybka realizacja, na wysokim poziomie. Przeprowadzony remont łazienki i toalety przebiegł rewelacyjnie. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie które firma zostawiła po sobie. Z czystym sumieniem polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: rob246 dnia: 31.07.2013 00:54:02 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją