Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

MKR USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: Kom. 502-072-839
Adres e-mail: mkr.remonty(małpa)gmail.com
Strona internetowa: www.mkr.biz.pl
Opis działalności: Firma oferująca usługi remontowo budowlane Słowa kluczowe: remonty Kraków, usługi budowlane Kraków, wykończenia Kraków, gładzie Kraków, szpachlowanie Kraków, malowanie Krk, łazienki Krk, instalacje, elektryka, fliziarz Kraków, dachy, wywóz gruzu Kraków, rozbiórki Kraków, prace blacharsko dekarskie

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2797
Data utworzenia profilu: 04.06.2013 12:45:14
Data ostatniej aktualizacji: 04.06.2013 12:45:14 

Opinie o MKR USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałem przyjemność współpracować z panem Markiem przy okazji remontu biura w centrum Krakowa (m.in. wymiana okien i drzwi, malowanie, wymiana elektryki). Zrobił on na mnie wrażenie rzetelnego i kompetentnego człowieka. Poświęcił sporo czasu na doradztwo w sprawie materiałów i niektórych rozwiązań technicznych przez co udało się zmieścić w budżecie. Remont przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Drobne usterka (problem z jednym punktem elektrycznym), która wyszła na jaw kilka dni po ukończeniu prac, została natychmiast przez firmę pana Marka usunięta. Wystarczył jeden telefon, firma przyjechała, przeprosiła (choć jak się okazało bezpośrednią przyczyną usterki nie był remont) i naprawiła bez żadnych dodatkowych kosztów. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: rewelacyjna
Opinia dodana przez: chriss dnia: 05.06.2013 15:48:41 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałam przyjemność skorzystania z usług firmy MKR USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE podczas prac związanych z wykończeniem domu. Ekipa robiła gładzie, malowała, tapetowała, układała kafelki w łazienkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, wszystko zostało zrobione na wysokim poziomie, szybko i sprawnie. Panowie niezwykle mili i fachowi. Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę innym.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: guna dnia: 04.06.2013 12:51:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją