Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Meble-Bulda

Zawód: meble kuchenne Stolarz 
Adres: Małopolskie, 32-440 Kraków Sułkowice Na Granicy 3
Telefon: 606681451 Kom. 606681451
Adres e-mail: info(małpa)meble-bulda.pl
Strona internetowa: www.meble-bulda.pl
Opis działalności: Projektując i wykonując meble na wymiar wiemy, jak ważną rolę odegrają one w Twoim mieszkaniu. Dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół Słowa kluczowe: Meble kuchenne, garderoby, wyposażenie wnętrz, produkcja blatów

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 3462
Data utworzenia profilu: 27.01.2013 15:18:19
Data ostatniej aktualizacji: 27.01.2013 15:18:19 

Opinie o Meble-Bulda

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Meble-Bulda wykonała dla mnie meble zrobione na wymiar do łazienki, kuchni, sypialni i salonu. Niektóre meble (ze zwględu na małą przestrzeń)wymagały niestandardowego podejścia,Panowie wprowadzili bardzo zmyślne i funkcjonalne rozwiązania z których jestem bardzo zadowolona. Serwis był terminowy i na wysokim poziomie. Meble są bardzo dobrze wykończone,wszystko działa bez zarzutu a firma wykazała się dużą profesjonalnością, miłą i konkretną obsługą. Firma jest zdecydowanie godna polecenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Nie dotyczy
Opinia dodana przez: Agnieszka B. dnia: 07.06.2013 12:09:46 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Meble-Bulda wykonała dla mnie zabudowę kuchni wraz z regałami w salonie, szafę w przedpokoju i mebli łazienkowych. Z całości jestem bardzo zadowolona. Właściciel dużo czasu poświęcił aby omówić ze mną projekt i detale. Efekt jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Polecam współpracę!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Karolina dnia: 12.04.2013 13:15:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jakiś czas temu Panowie z Firmy Meble Bulda wykonywali nam garderobę do pokoju. Przedstawili warianty droższe i tańsze do wyboru oraz wyjaśnili różnicę między nimi. Montaż przebiegł sprawnie i fachowo a szafa za każdym razem cieszy oko i wzbudza zachwyt wśród znajomych. Dziękujemy i na pewno się odezwiemy przy remoncie kuchni!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Piotr P. dnia: 27.01.2013 15:26:50 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją