Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Joanna Miłkowska-Rębowska

Zawód: Adwokat 
Adres: Łódzkie, 90-302 Łódź Wigury 7/1
Telefon: 42 235 18 81 Fax: 42 235 18 81
Adres e-mail: jmr(małpa)adwokatjmr.pl
Strona internetowa: www.adwokatjmr.pl
NIP:
7251973896
Opis działalności: Kancelaria adwokacka adwokat dr Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej świadczy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego (w szczególności dochodzenia odszkodowań) oraz gospodarczego. Słowa kluczowe: adwokat łódź, kancelaria adwokacka łódź, kancelaria prawa rodzinnego łódź, rozwód adwokat łódź, pdział majątku adwokat łódź, alimenty adwokat łódź, ustalenie ojcostwa adwokat łódź

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 4x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2404
Data utworzenia profilu: 2012-12-29 16:18:10
Data ostatniej aktualizacji: 2013-01-07 19:47:41 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Joanna Miłkowska-Rębowska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas Joanna Miłkowska-Rębowska kilkakrotnie udzielała mi porad prawnych. Bardzo dokładnie wyjaśniła mi zawiłości prawne, nie spłycając jednocześnie istoty sprawy. Zawsze bardzo profesjonalna, jednocześnie miła i uśmiechnięta. Jej porady pomogły mi poradzić sobie w kilku sprawach i podjąć właściwe decyzje. Polecam ją każdemu, kto oczekuje od adwokata profesjonalizmu, zaangażowania w sprawę, przyjaznego podejścia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marta K. dnia: 2013-09-23 22:31:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Joanna ma bardzo profesjonalne podejście do pracy. W kontakcie z klientem jest uprzejma, kontaktowa i bardzo dobrze potrafi wyjaśnić osobie nie znającej się na prawie wszystkie zagadnienia, które mogą jej dotyczyć. Szuka najlepszych rozwiązań dla klienta i doradza, które byłoby najkorzystniejsze, lecz nie narzuca swojej opinii. Już przy pierwszym spotkaniu można zauważyć duże zaangażowanie w pracę i wysoki poziom wiedzy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Magda J. dnia: 2013-01-23 20:43:40 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Joanna jest świetnym oraz co najważniejsze dla mnie przystępnym prawnikiem. Poprowadziła moją sprawę sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo. Specjalista w 100%.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Grzegorz S. dnia: 2013-01-07 20:44:58 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałem przyjemność korzystać z usług pani mecenas podczas sprawy spadkowej. Panią Joannę cechuje profesjonalizm, poczucie odpowiedzialności i najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Na uwagę zasługują również bystrość i łatwość z jaką znajduje eleganckie rozwiązania skomplikowanych problemów oraz bardzo przyjazny stosunek do klienta. Polecam Panią Joannę Miłkowską-Rębowską wszystkim szukającym porady prawnej na najwyższym poziomie lub solidnego pełnomocnika w sądzie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Lukasz dnia: 2013-01-07 12:58:30 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją