Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Marcin Rębowski

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Łódzkie, 90-510 Łódź Zamenhofa 20/2
Telefon: 42 632 52 25
Adres e-mail: marcin.rebowski(małpa)adwokatura.pl
Strona internetowa: http://kancelaria-adwokacka-lodz.pl/index.php/pl/marcin-rbowski
Opis działalności: prawo cywilne, odszkodowania, rozwody, spadki, prawo gospodarcze, obsługa działalności gospodarczej Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3099
Data utworzenia profilu: 2012-11-15 21:41:30
Data ostatniej aktualizacji: 2012-11-15 21:45:14 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Marcin Rębowski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: 100% pozytywu, a nawet i więcej. Mecenas podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Posiada bardzo dużą wiedzę, jest rzetelny, a swojego klienta traktuje jak człowieka i pomaga mu sprawnie rozwiazać problem. Zdecydowanie polecam Pana Marcina.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Jacek J dnia: 2017-06-07 17:58:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobry fachowiec, polecam usługi pana mecenasa Marcina Rębowskiego. Solidny, terminowy, konkretny, profesjonalny, wysoka kultura, zaangażowany w sprawę i skuteczny a do tego bardzo rzeczowy. Naprawdę cieszę się, że trafiłam do Pana mecenasa. Jest wspaniałym adwokatem i świetnym człowiekiem, pomocnym, empatycznym, cierpliwym i bardzo fachowym. Dobry kontakt i regularna informacja dla klienta to dodatkowe atuty współpracy z Panem mecenasem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Beata Jajszczak dnia: 2016-03-02 09:35:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Potrzebowałem pomocy w sprawie spadkowej i trafiłem z polecenia znajomych do Mec. Marcina Rębowskiego. Bardzo profesjonalny i rzetelny, a przy tym taktowny. Skutecznie poprowadził moją sprawę. Od tego czasu regularnie korzystam z jego porad w różnych dziedzinach życia. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Konrad dnia: 2013-10-24 15:26:13 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z usług Pana Marcina Rębowskiego zacząłem korzystać w prywatnej sprawie w lutym 2012 roku. Od początku bardzo spodobało mi się jego zaangażowanie w mój problem, czasem nawet kontaktowaliśmy sie o godzinie 21. Cała sprawa toczyła się w sumie około pół roku (negocjacje + tworzenie umów) i zakończyła się sukcesem. Cena również nie była wygórowana jak na ilość godzin, które poświęcił na mój dość nietypowy problem. Od tej pory korzystam z usług Marcina Rębowskiego również w swojej firmie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Kuba dnia: 2012-11-15 22:06:20 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją