Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

SYNERGIUS Kancelaria Adwokacka - Adwokat Ryszard Kramkowski

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Dolnośląskie, 50-037 Wrocław ul. Kościuszki 7/5
Telefon: 71 724 58 97 Kom. 600 814 388
Adres e-mail: kancelaria(małpa)synergius.pl
Strona internetowa: www.synergius.pl
NIP:
894-258-11-42
Opis działalności: Zakres usług: zastępstwo procesowe, pisma, porady i opinie prawne. Prawo cywilne, rodzinne, karne, pracy, gospodarcze - obsługa prawna firm. Najwyższa zawodowa staranność, profesjonalna obsługa, partnerska komunikacja, pełne zadowolenie Klienta. Słowa kluczowe: adwokat wrocław, kancelaria adwokacka, prawnik wrocław, pomoc prawna, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo karne, rozwody, alimenty, pozwy, oskarżenia, pisma procesowe, reprezentowanie przed sądami,obsługa prawna firm, adwokaci, prawnicy

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 3x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 3843
Data utworzenia profilu: 2012-07-02 13:08:29
Data ostatniej aktualizacji: 2012-07-02 13:08:29 

Opinie o SYNERGIUS Kancelaria Adwokacka - Adwokat Ryszard Kramkowski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: W mojej sprawie rozwodowej Pan Adwokat Kramkowski nie popisał się. Brakowało pełnej, wstępnej informacji o tym, jak wygląda process rozwodowy, czego można się spodziewać, jakie działania są możliwe z drugiej strony, jakie z mojej strony. Brakowało I brakuje (sprawa wciąż trwa) proaktywności ze strony adwokata - właściwie tylko reaguje na to, co druga strona zrobi, co przy sprytnym przeciwniku prowadzi do opłakanych skutków.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Zawiedziony dnia: 2017-01-12 14:24:13 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Mecenasa Kramkowskiego trafiłam z polecenia i z czystym sercem polecam dalej. Sympatyczne osoby, miły kontakt, wielu poinformowanych adwokatów zaangażowanych w sprawę (pozytywnie zaskoczył mnie przepływ informacji między nimi - mimo, że na jednym ze spotkań przyjęła mnie inna Pani Adwokat niczego nie musiałam ponownie tłumaczyć). Z wyniku mojej sprawy również jestem mocno zadowolona i już wiem, że wrócę do kancelarii z umową zakupu mieszkania córki.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Majewska dnia: 2014-12-04 11:00:55 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam, również chcę polecić pana mecenasa Kramkowskiego w temacie prowadzenia spraw z prawa pracy. Pan Mecenas z chęcią podejmuje się trudnych spraw, dla których inni nie widzieli rozwiązań. Mimo, że nie gwarantował sukcesu wszystko potoczyło się w pełni pozytywnie dla mojej osoby.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Artur m świdnica dnia: 2014-09-22 11:27:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobry Adwokat! Nieoceniona pomoc w sporze z pracodawcą (wynagrodzenie za godziny nadliczbowe). Zaangażowanie prawników z tej kancelarii w sprawę w ciągu zaledwie kilku tygodni praktycznie całkowicie rozwiązało problem nie tylko mój ale i kolegów z pracy. Adwokata poleciłam już (w innej domenie - sprawa rodzina) znajomym i również jak dotąd są bardzo zadowoleni- wychodzi na to, że są dobrzy we wszystkim i każdemu kontakt bym poleciła.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Nikita Wrocław dnia: 2012-07-02 13:15:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją