Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Meble Artus

Zawód: meble kuchenne Stolarz 
Adres: Dolnośląskie, wrocław
Telefon: Kom. 607 343 108
Adres e-mail: artus(małpa)mebleartus.com
Strona internetowa: www.mebleartus.com
Opis działalności: Meble na zamówienie, kuchnie na wymiar, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi Słowa kluczowe: meble, wnękowe, wrocław, szafy, kuchnia, na wymiar, wrocławiu, szafa, kuchenne, zamówienie, mebli, wnękowa, garderoby

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 4708
Data utworzenia profilu: 2012-02-23 16:59:25
Data ostatniej aktualizacji: 2012-02-23 16:59:25 

Opinie o Meble Artus

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Użytkujemy już 4 mieś. meble kuchenne wykonane przez firmę Artus.Tak jak w pierwszym dniu tak i po 4-ch miesiącach mebelki i ich zamontowanie codziennie "cieszą nasze oko" Od pierwszego naszego kontaktu ( firmę polecił mi kolega dla którego aktualnie były wykonywane meble) współpraca nasza układała się SUPER.Bardzo szybko doszło do spotkania pomiarowego.W tym samym dniu otrzymaliśmy plan kuchni z wyceną w 3-ch wersjach.Bardzo szybko kolejne spotkanie ustalające szczegóły (korzystaliśmy z rad i podpowiedzi naszych fachowców). Bardzo dobry kontakt w uzgadnianiu szczegółów. No i SUPER terminowo co do dnia nasze mebelki kuchenne zostały zamontowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecamy gorąco firmę ARTUS, na pewno każdy kto skorzysta z JEJ usług będzie zadowolony ze współpracy od pierwszego do ostatniego dnia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: DMB dnia: 2013-11-26 22:38:37 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miły kontakt, super pomysły przy aranżacji. Meble wykonane rzetelnie, terminowo, bez zastrzeżeń. Polecamy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Paula & Marcin dnia: 2013-06-19 11:40:13 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Już od pierwszego kontaktu COŚ zagrało. Rzeczowa pomoc w doborze materiałów, propozycja ciekawych rozwiązań i konkretny projekt na maila. Montaż kuchni odbył się w terminie a z jego efektu jestem bardzo zadowolona. Każdy szczegół mebli został precyzyjnie dopasowany. Cena? No cóż - były tańsze oferty, postawiłam jednak na zaufanie jakie wzbudza właściciel tej małej firmy, z nadzieją, że nie zawiedzie mnie jakość wykonanej usługi. I naprawdę nie żałuję! Kuchnia z pewnością posłuży długie lata. Przy takim wydatku jakim jest urządzanie nowej kuchni nie warto ryzykować - dlatego z czystym sumieniem szczerze polecam firmę "Meble Artus" z Wrocławia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Ewinka dnia: 2012-02-23 17:20:28 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją