Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Remonty mieszkań Darek Gaweł

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa: http://www.remont-mieszkania.pl/o_nas.html
Opis działalności: Kompleksowe remonty Słowa kluczowe: elektryka, hydraulinka, tynki, gładzie

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 3851
Data utworzenia profilu: 24.11.2011 18:08:55
Data ostatniej aktualizacji: 24.11.2011 18:08:55 

Opinie o Remonty mieszkań Darek Gaweł

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: 50 m2, blok w centrum W-wy z 1967. Remont a właściwie całkowita przebudowa wg projektu Doroty Gaweł (wyburzanie ścian dział., powiększenie łazienki, otwarcie kuchni itp.) trwało 3 miesiące. Było super! profesjonalnie, solidnie, maksymalnie wyręczając mnie w zakupach, za ludzka cenę, z całkowitym zaufaniem (zostawiłam mieszkanie licznej ekipie fachowców), w dodatku miło. Z czystym sumieniem polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ewa M. dnia: 21.10.2016 15:33:58 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Darek Gaweł ul. Jasna 13, Pruszków 100% profesjonalizm, mega odciążenie inwestora. Pan Darek wykonał dwa równoległe remonty na nasze zlecenie. Remont przebiegał bardzo szybko, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Dwa mieszkania zostały zrobione w ciągu dwóch miesięcy, zaczynając od oczyszczenia starych powłok i wyniesienia gruzu z mieszkań. Pan Darek prowadzi bardzo dokładne rozliczenia!!! Sam zakupuje wszystkie potrzebne materiały z rozliczeniem co do grosika :) Do kwestii klienta pozostaje tylko dobór płytek, paneli, koloru ścian i elementów łazienki (wszystko wybraliśmy jednego dnia), następnie Pan Darek sam sobie wszystko ogarnia i organizuje brakujące materiały, bardzo trafnie też doradza i nie wymyśla kolejnych problemów tzw "wyciąganie kasy". Np. nie zakupiliśmy listew do paneli i łączników Pan Darek sam dobrał prawie że idealnie kolor bez zbędnego zawracania nam głowy. Po remoncie beż żadnych problemów uzupełnił braki w silikonie w prysznicu, oczywiście w ramach całego remontu i bez dodatkowych opłat. Na życzenie klienta prowadzi dokumentacje fotograficzną. Super zadowoleni. Z takim fachowcem to oszczędność, czasu, materiału i pieniędzy :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Super, po pól roku bez problemu dokręcenie kaloryferów i dołożenie silikonu pod prysznicem. Oczywiście bez dopłat :) Super i mam nadzieje że tak zostanie.
Opinia dodana przez: Marta R dnia: 24.11.2011 18:13:08 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją