Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Jankes Paweł Jankowiak

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Wielkopolskie, Swarzędz, Poznań
Telefon: Kom. 505-103-718
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: firma budowlana, usługi i remonty Słowa kluczowe: płytki, panele, płyta k/g, przeróbki wod- kan., elektryczne

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 3181
Data utworzenia profilu: 2011-07-31 15:01:10
Data ostatniej aktualizacji: 2011-07-31 15:01:10 

Opinie o Jankes Paweł Jankowiak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Jankowiak to świetny, uczciwy fachowiec! Pracę wykonuje starannie, przyjeżdża na czas. Nie jest drogi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Daga dnia: 2014-03-08 20:56:21 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam mam na imię Monika Jeżeli jest ktoś zainteresowany znalezieniem solidnego fachowca w Poznaniu i okolicach, to polecam Pana Pawła ( tel. 505-103-718). Bardzo dokładnie położył w łazience i kuchni płytki, wyszpachlował i pomalował pokoje, jak również zrobił mi garderobę J . Zrobił też przeróbki hydrauliczne i elektryczne.. Jest cierpliwy ( zwłaszcza że trochę wymyślałam J, aż sama się dziwię ,że to wytrzymał ), powiesił półki i takie tam różne drobne rzeczy ( ponieważ mój mąż jakoś nie ma do tego cierpliwości ani weny twórczej J ). Fakt, że musiałam trochę poczekać na wolny jego termin, ale przynajmniej mam zrobiony remont tak jak sobie to wymarzyłam. sympatyczny, kompleksowo i na czas wykonuje swoją pracę, dobrze zorganizowany . Jego numer tel. otrzymałam również z polecenia i przekazuje go dalej , bo takiego fachowca ciężko znaleźć. Serdecznie go polecam !!!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Moniaa dnia: 2011-07-31 15:01:42 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją