Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Emil Patroń

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, Warszawa Hrubieszów
Telefon: Kom. 606153748
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Remont i wykończenie miaszkań Słowa kluczowe: Remont,glazura,gipsy

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1361
Data utworzenia profilu: 2011-07-27 10:45:29
Data ostatniej aktualizacji: 2011-07-27 10:45:29 

Opinie o Emil Patroń

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Emil to fantastyczny fachowiec jak i fantastyczny człowiek. Nie tylko wykonał pracę terminowo, ale przede wszystkim doskonale. Do tego ZAWSZĘ POMOCNY nawet wtedy kiedy nie należało to do jego obowiązków. Dodatkowo potrafi świetnie doradzić i jest dobrym człowiekiem. Nie tylko patrzący na chęć zysku jak większość fachowców. To w nim cenie i serdecznie polecam. Moje dalsze doświadczenia z następnymi fachowcami było już dużo gorzej. Podejrzewam, że to dlatego że mieli wysoko postawioną poprzeczkę przez Pana Emila. W przyszłości na bank skorzystam z jego usług i polecam wśród swoich wszystkich znajomych.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Paweł Nowicki dnia: 2017-01-19 18:21:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Świetny fachowiec,wszystko zrobione terminowo i dokładnie firma godna polecenia! Remont trochę się przeciągnął to fakt, ale wiadomo z jakiego powodu nie można niestety na budowie przewidzieć wszystkiego zwiększył się zakres prac,a co za tym idzie cena i czas wykonania. Na szczęście p. Emil to człowiek, który wyjaśni wszystko pokaże, uzasadni i w dodatku zakłopotany kiedy rozmawia o cenach bo wie że klient nie koniecznie przygotowany na dodatkowe koszty, takich ludzi powinno się cenić. Sprawdził się również u wszystkich znajomych którym go polecaliśmy. Jest niesamowicie dokładny ! Jak remont to tylko z tym Panem!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: tiger dnia: 2012-05-22 11:19:32 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam! Naprawdę solidna obsługa!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Klient dnia: 2011-07-28 22:28:28 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją