Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kris Krzysztof Góra

Zawód: budowlane usługi i remonty Płytkarz 
Adres: Małopolskie, 32-823 Przyborów Przyborów 239c
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: roboty wykończeniowe inwestorów Słowa kluczowe: glazurnik

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1842
Data utworzenia profilu: 2011-04-25 11:07:50
Data ostatniej aktualizacji: 2011-04-25 11:07:50 

Opinie o Kris Krzysztof Góra

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: pomimo że Pan krzysztof Góra podpisał umowe na wykonanie prac -jest wykonawcą niekompetentny -nie przestrzega technologii w wykonywaniu izolacji i układaniu płytek-stosuje materiały które w danym miejscu nie powinny być stosowane,(nie przestrzega doboru rodzaju kledu do grubości jego układania)izolacje pod płytki w łazience położył na nie odkurzone sciany i posadzki-odeszłt całymi płatami, nie trzyma lini i równej gróbości fug,płytki nieprzyklejone na całej powierzchni .na zwrócenie uwagi obraża sie ,nie dokończył prac poprostu przestał przychodzic i nie odbierał telefonu a także nie odbierał listów .Zdecydowanie nie polecam tego wykonawcy .Zepsuł tylko materiały.Korzysta na niewiedzy inwestorów .
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: bodo58 dnia: 2011-04-25 11:22:20 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją