Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Specjalistyczny gabinet podologiczny Sara Nowicka

Zawód: przychodnie lekarskie specjalistyczne  
Adres: Kujawsko-pomorskie, 87-800 Włocławek Barska 13
Telefon: 54 233 40 00 Kom. 668435559
Adres e-mail: snowicka(małpa)vp.pl
Strona internetowa: www.dbajostopy.pl
Opis działalności: Specjalistyczny gabinet podologiczny, leczenie, profilaktyka, stopa cukrzycowa, indywidualne wkładki/ortezy, badanie stóp, leczenie wrastającego paznokcia Słowa kluczowe: podologia, podolog, specjalistyczna pielęgnacja stóp, pedicure, stopa cukrzycowa, badanie stóp, wkładki, ortezy, badanie stóp, odciski, modzele, nagniotki

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 4173
Data utworzenia profilu: 2011-01-12 00:33:34
Data ostatniej aktualizacji: 2011-01-12 00:33:34 

Opinie o Specjalistyczny gabinet podologiczny Sara Nowicka

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na bilansie u dziecka, stwierdzono płaskostopie, ale nie dostałam informacji co z tym dalej zrobić. Koleżanka z pracy powiedziała mi że jej dziecko ma zrobione wkładki przez podologa więc też postanowiłam się tam zgłosić. Byłam zaskoczona profesjonalizmem. Pani podolog zrobiła najpierw dziecku badanie komputerowe stóp i pokazała mi na czym polega problem w ustawieniu stóp u mojego dziecka. Później wkładki zostały wykonane dla syna indywidualnie do każdej stopy. Teraz mamy zgłosić się na kontrolę za pół roku żeby sprawdzić efekty leczenie i ewentualnie skorygować wkładki do aktualnego stanu stóp.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agata dnia: 2015-06-23 13:51:25 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Moim problemem były wrastające paznokcie. Chodziłem do wielu chirurgów ale ciągle tylko zrywali mi paznokcie. Do gabinetu podologicznego trafiłem dzięki pani dermatolog. Jestem jeszcze w trakcie leczenia u Pani podolog ale już jestem bardzo zadowolony. Założono mi klamrę praktycznie bez bólu, teraz już nic mnie nie boli i najważniejsze- już nie trzeba będzie zrywać! Bardzo polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2013-03-03 16:45:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Fachowa obsługa, usługi na wysokim poziomie, przystępna cena
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2011-01-12 00:35:18 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją