Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

firma usługowa Romuald Marciniak

Zawód: budowlane usługi i remonty Płytkarz 
Adres: Wielkopolskie, poznań i okolice u klienta
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi wnętrzarskie, płytki, panele,, zabudowa Słowa kluczowe: remonty

Ocena: 75% pozytywna 3x 1x

Jakość usług: 75% wysoka 3x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x 1x
Ceny usług: 0% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2353
Data utworzenia profilu: 2010-08-21 09:34:08
Data ostatniej aktualizacji: 2010-08-21 09:34:08 

Opinie o firma usługowa Romuald Marciniak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam, niestety nie mogę się zgodzić z użytkownikiem Kimbo. Moje wrażenia związane ze współpracą z Panem Romualdem są jak najbardziej pozytywne. Jestem osobą bardzo ostrożną i trochę przewrażliwioną na 'ekipy remontowe' dlatego często 'wpadałam' zobaczyć jak przebiega praca. Jestem bardzo zadowolona, pracownicy nie palili ani nie pili, co ostatnio często się zdarza, dbali o porządek, sąsiedzi się nie skarżyli. Pan Romuald przed przystąpieniem do pracy (remont mieszkania) szczegółowo obejrzał mój projekt mieszkania a następnie doradzał i korygował ewentualne błędy. Mieszkanie odebrałam na czas, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego oraz ze wspaniałej współpracy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Joanna dnia: 2012-10-31 22:49:38 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: natknęłam się przypadkiem na opinię o panu Romanie, a właściwie o firmie jaką prowadzi. Mamy z mężem zupełnie inne doświadczenie, a mianowicie remont jaki wykonała nam firma pana Romana przebiegał sprawnie, wprawdzie termin nieco się przesunął, ale jesteśmy zadowoleni. Kuchnia jest pięknie zrobiona. Pan Roman potrafi doradzić co na dobre nam wyszło, jednak bez doświadczenia czasami trudno dobrać do siebie tak materiały, żeby osiągnąć wyjątkowy efekt.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: kasia anna dnia: 2012-10-25 22:16:15 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jeżeli ktoś prowadzi zakład pseudo - ogólnobudowlany..to robi wszystko i nic, i na niczym konkretnym się nie zna... a wcześniej dorabiał na budowach - też pseudo..i te nabyte nawyki nie moga być pozytywne i efekty pracy też..a konkretnie zmierzam do utrzymania terminu prac, uczciwości i ludzkie nie robienie ludzi w balona.. Od Pana Romka - radzę - jak najdalej, kuchnia rozwalona była przez miesiąc..a on dorabiał na innych zlecaniach w międzyczasie..migacz, nie fachowiec, cwaniak i oby rynek szybko takich zweryfikował...
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: kimbo dnia: 2012-01-15 14:09:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: gabinet soma- aranżacja wnętrza
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: katarzyna dnia: 2010-08-21 09:35:10 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją