Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Dach-Perfekt Robert Laszczak

Zawód: dekarskie usługi Dekarz 
Adres: Śląskie, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: Kom. 880-900-880
Adres e-mail: dachperfekt(małpa)o2.pl
Strona internetowa: www.dachperfekt.pl
Opis działalności: Wykonujemy usługi w zakresie: krycie wszelkimi rodzajami dachówek ceramicznych i cementowych, blachodachówką oraz blachą płaską „na rąbek”, papą i gontem bitumicznym, adaptacja poddaszy, malowanie dachów, murowanie kominów Słowa kluczowe: dekarz, dekarstwo, dachy, dachówka, blachodachówka, papa, komin, okucia, rynny, poddasza, ocieplanie, malowanie dachów, więźba, okna dachowe,

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 4647
Data utworzenia profilu: 22.04.2010 11:50:54
Data ostatniej aktualizacji: 22.04.2010 11:50:54 

Opinie o Dach-Perfekt Robert Laszczak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Potwierdzam, znakomity fachowiec, wykonał u mnie kompleksowy remont dachu wraz z adaptacją poddasza w przedwojennym domu. W trakcie prac raz po raz wychodziły niespodzianki i dodatkowe prace (stary dom, niestety), ale pan Robert nie doliczał mi dodatkowych kosztów za robociznę, jak to potrafią robić niektóre firmy wymuszając podpisywanie aneksów, ale wystawił fakturę na wcześniej ustaloną kwotę. Posiada zgraną ekipę doświadczonych ludzi. No i dostałam pisemną gwarancję na wykonaną usługę!! POLECAM!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Ewa dnia: 24.04.2010 11:40:19 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma z powierzonego zadania wywiązała się celująco. Prace (350 m2 dachówki + okucia i orynnowanie) zostały wykonane z wielką starannością i fachowością. Nazwa firmy jest adekwatna do jakości wykonywanych usług - perfekcja! Właściciel - mistrz dekarski z 20-letnim stażem, ale jednocześnie świetnie orientującym się w najnowszych technologiach. Gorąco polecam!
Jakość usług: Wysoka
Obsługa reklamacji: Gwarancja na piśmie!!
Opinia dodana przez: Zachwycony klient dnia: 22.04.2010 11:53:04 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją