Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Segus

Zawód: energetyczne i grzejne urządzenia - detal Geolog 
Adres: Zachodniopomorskie, 71-717 Szczecin ul. Dębogórska 22
Telefon: 091/421 4210
Adres e-mail: biuro(małpa)segus.pl
Strona internetowa: www.segus.pl
NIP:
955-20-38-979
Opis działalności: Jesteśmy przedsiębiorstwem, świadczącym wysokiej jakości usługi w zakresie budowy, instalacji, oględzin, prób działania, przeglądów i konserwacji oraz napraw następujących urządzeń gazowych: Słowa kluczowe: gaz, instalacje

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1281
Data utworzenia profilu: 2010-04-05 19:11:20
Data ostatniej aktualizacji: 2010-04-05 19:11:20 

Opinie o Segus

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wymiana starego gazowego piec na nowy gazwy oraz instalacja kolektorów słonecznych trwała ponad 3 miesiące. Fachowcy nie posiadali podstawowej wiedzuy na temat funkcjonowania montowanego sprzętu. "Pracowało" z reguły 5 fachowców - przychodzili o 9 i wychodzili o 14.50. Podczas tego czasu 3 razy robili sobie przerwy min 30 minut. Z tych 5 fachowcow tak naprawde pracowalo 2 a reszta przygladala sie. po zainstalowaniu rur znikneli na kilka tygodni. W tym czasie postanowlisym obudowac rury i wyremontowac zrujnowana (jak sie potem okazalo nie potrzebnie) lazienke. Telefonicznie upewnilismy sie ze wszytsko jest dobrze z rurami i nic nie bedzie cieknac. Po ich zapewnieniu rozpoczelismy zabudowe rur. W dniu kiedy konczylismy zabudowe nagle firma pojawila sie i polaczyla sprzet. 2 godziny po podlaczeniu okazalo sie ze glikol przecieka - w pokoju oraz w lazience. Lazienka dopiero co wyremontowana . W pokoju rury zabudowane... po prostu szkoda gadac. Prosze unikac tej firmy!!!
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2010-04-05 19:17:24 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją