Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

BAU-PL Piotr Konopka

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: Kom. 0-510-126-692
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi budowlane i wykończeniowe - pełen zakres Słowa kluczowe: układanie glazury, układanie terakoty, prace hydrauliczne, elektryczne, zabudowy, sufity podwieszane, wszelkiego rodzaju tynki, nowe posadzki (mokre i suche), układanie paneli i podłóg drewnianych, malowanie

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2617
Data utworzenia profilu: 2010-02-14 19:44:19
Data ostatniej aktualizacji: 2010-02-14 19:44:19 

Opinie o BAU-PL Piotr Konopka

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam!! Panowie wykonali u mnie remont całego mieszkania a tak naprawdę to poprawiali po poprzednich fachowcach (2 łazienki, 3 pokoje, kuchnia z jadalnią oraz korytarz. Łazienki wyszły cudownie (super narożniki, wszystko równo, porobili półki, sami zaproponowali różne rozwiązania bo nie miałam projektu), w pozostałych pomieszczeniach nowe tynki, sufity i podłogi. Panowie zawsze posprzątali po sobie i to dokładnie (na klatce schodowej też). Sąsiedzi nigdy nie skarżyli się na hałas czy jakiekolwiek inne uciążliwości. Naprawdę polecam tą ekipę bo dzięki nim dobrze mi się mieszka i nie wstydzę się zaprosić znajomych. Ostatnio w bloku była okresowa kontrola z administracji - wszystkie instalacje zostały wykoane przez Pana Piotra zgodnie ze sztuką budowlaną. Ludzie! nie bierzcie byle kogo, bo szkoda czasu i pieniędzy. Polecam usługi Pana Piotra tel. 510126692.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: nie było potrzeby
Opinia dodana przez: Kozłowska M. dnia: 2010-02-14 20:03:59 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją