Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

wimer Witold Merski

Zawód: przeprowadzki  
Adres: Lubelskie, Lublin
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Usługi transportowe Słowa kluczowe: Transport

Ocena: 33% pozytywna 1x 2x

Jakość usług: 33% wysoka 1x 2x
Terminowość: 66% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 33% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1313
Data utworzenia profilu: 2009-10-03 16:15:32
Data ostatniej aktualizacji: 2009-10-03 16:15:32 

Opinie o wimer Witold Merski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: szybki tani i bezproblemowy transport z duzym doswiadczeniem kierowcy i pracownikow
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Kamil dnia: 2013-11-12 14:14:53 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Byłam Klientem WIMER Witold Merski w kontekście przeprowadzki z Lublina do Magdalenki. Chciałam na podsumowanie i ku przestrodze przekazać Państwu jak wygląda stan moich mebli: 1. Kanapa - do całkowitego czyszczenia tapicerki (odbiły sie na niej brudne pasy do przenoszenia mebli, brudny pas ściskajacy, brudne ręce pracowników i mega brudny samochów) 2. 2 x Fotel - podobnie 3. Szafa - obłamany lewy górny róg szafy 4. Komoda - otarty blat komody, obita szuflada, obity bok 5. Słupek - otarty blat słupka 6. Szafa narożna - obłamany lewy górny róg szafy, obite drzwi szafy 7. Komoda - obłamany róg szuflady 8. Druga komoda - ułamane śruby w szufladzie 9. Łóźko - złanany bardzo duży kawałek podstawy łóżka 10. ... W zasadzie niekwiele (razem 4 sztuki) z przewożonych przez WIMER mebli pozostała bez uszkodzenia... Dramat! Fatalny stan czystości samochodu oraz brak niemal jakiegokolwiek zabezpieczenia mebli doprowadził do tego, że wyagaja one dość drogiej renowacji. Oczywiście kontaktowałam się z Właścicielem po tym wydarzeniu - moje próby niestety zostały całkowicie olane i dlatego też piszę ku przestrodze. Masakra! Przestrzegam wszystkich przed adresem http://www.wimer.pl/kontakt.php
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Brak jakiejkolwiek reakcji na reklamację
Opinia dodana przez: Justinew dnia: 2012-10-24 21:59:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie dość że najdrożej na rynku to jeszcze oszukują i na efektywnym czasie pracy i na kilometrach, meble noszone niedbale, obijane o ściany, ogólnie tragedia, zdecydowanie nie polecam!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: szafa dnia: 2009-10-03 16:18:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją