Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kisiołek Marek. Zakład stolarski

Zawód: stolarka budowlana Stolarz 
Adres: Łódzkie, 97-500 Radomsko Wspólna 3
Telefon: 446822808
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 2x

Jakość usług: Brak opinii
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1030
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Kisiołek Marek. Zakład stolarski

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: To fakt ,w lesie leżą odpady z tej stolarni ,skąd wiadomo że to odpady z tej stolarni a no pan Kisiołek jak wyrzucał śmieci to wraz z fakturami na jego nazwisko i imię .Nadleśnictwo zajmie się sprawą na początku tygodnia . ps nigdy nie korzystałem z usług tej stolarni
Opinia dodana przez: sąsiad z pod lasu dnia: 2010-10-17 19:01:40 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: nie wiem co za "anonim" pisal poprzednią opinie ale ktos chory i zaklamany. W okolicy ul. Wspólnej w Radomsku nie ma zadnego lasu. Odpady z produkcji stołów tj. folner ,drewno,płyty mdf i wiórowe spala sie w piecu to nie jest szkodliwe dla srodowiska. A jezeli chodzi o jakosc prac to jest zdecydowanie wysoka firma ta zajmuje sie produkcja mebli od wielu lat wiem bo mialem przyjemnosc tam pracowac.
Opinia dodana przez: znajomy dnia: 2010-10-17 13:30:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją