Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Rakowski Andrzej. Kancelaria adwokacka

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Podkarpackie, 35-016 Rzeszów Kraszewskiego 10
Telefon: Fax: 0178532732
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2569
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 10.10.2010  

Opinie o Rakowski Andrzej. Kancelaria adwokacka

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Na rozprawach pojawiają się pracownicy którzy jeszcze się uczą.Na wyznaczenie terminu rozprawy o wyrok łączny czekaliśmy 1 rok następnie 5 rozpraw.Po czym jak stwierdził mecenas że dostaliśmy wyrok z pełną absorpcją a było to kłamstwo bo jesli z trzech wyroków sędzia zabiera ostatni najkrótszy to gdzie tu mowa o pełnej absorpcji.Potem kolejne 4 miesiące oczekiwań aż nowy wyrok cieszyliśmy się bo w końcu krótszy dotrze do zakładu karnego ale po drodze gdzieś zaginął.A jak dotarł to okazało się że cały wyrok będzie nie krótszy ale dłuższy o 1 rok bo sąd odwiesił ostatni wyrok o którym mecenas zapomniał nas poinformować że zostanie odwieszony a niestety już nie było czasu na żadną apelację.Nie fachowe podejście do klienta najbardziej liczą się pieniądze nic dodać nic ująć.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 14.04.2014 10:55:30 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją