Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Nieciecka-Ostojska Bożena, adwokat. Kancelaria

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Łódzkie, 90-368 Łódź Piotrkowska 194
Telefon: 426364070
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 40% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 50% wysoka 2x 1x 2x
Terminowość: 33% bez zastrzeżeń 1x 1x 2x
Ceny usług: 0% niskie 1x 3x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 4938
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Nieciecka-Ostojska Bożena, adwokat. Kancelaria

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam. Wspomniana Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową ok. 0,5 roku temu. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. To bardzo solidna, dokładna i terminowa Pani Adwokat, która -- co było widać na sali rozpraw-- przygotowuje się skrupulatnie do sprawy. Ważne dla mnie jest to, że nie czułam się jak jedna z wielu klientek kancelarii, której sprawę należy szybko zakończyć a wręcz przeciwnie potraktowano mnie bardzo indywidualnie i poświęcono wiele czasu moim problemom, co doceniam. Szczerze polecam.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Klaudia dnia: 2015-01-10 23:11:50 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas. Życie moje się zawaliło gdy mój (tfu) był mąż zdradził mnie ze swoją koleżanką z pracy. Pani mecenas nie tylko udowodniła jego winę w efekcie czego uzyskałam korzystny dla siebie wyrok, ale także wsparła mnie duchowo, przez co przejście przez tą traumę nie było aż takie trudne. Zdecydowanie polecam, cena może troszkę ponad przeciętną, ale wydatek szybko mi się zwrócił w postaci wygranych alimentów. Pozdrawiam Was wszystkie i pamiętajcie, że rozwód to jeszcze nie koniec świata.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Rozwódka40 dnia: 2014-04-16 20:10:49 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zgadzam się 200 zł za poradę 5 min to lekka przesada, mnie prowadziła sprawę rozwodową i zainkasowała 8,5 tyś plus 2000. Przez cały okres była bardzo nie miła i arogancka nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: M dnia: 2014-04-09 12:17:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety również nie mam najlepszego zdania rok temu byłam z kuzynka u Pani adwokat i potraktowała nas strasznie powierzchownie poświeciła nam 5 min nawet ie usiadłysmy byla strasznie arogancka i wzieła za porade 200 zł 5 min 200 zł a za sprawę chciała 9 tysięcy jednak zaznaczyła ze może sie ciagnac z 2 lata więc koszta bedą większe. Kolejka w poczekalni sugerowała, ze to dobry wybór a okazało się co innego. Byc może sprawa jej nie przypasowała i chciała sie nas pozbyc w dość nieelegancki sposób
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: gosc dnia: 2013-11-13 17:21:39 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Pni Grażyny trafiłam "z polecenia" wychodząc z spotkania czułam przygnębienie i rozgoryczenie - brak zainteresowania i udawanie zaangażowania było tak widoczne , miałam ochotę wyjść po 5 minutach. Podejście i rutyna z jaką zostałam potraktowana sprawiły całkowitą niechęć do pozostawienia Pni Adwokat tak poważnej sprawy i delikatnej jak rozwód. Cena za poprowadzenie procesu przekroczyła przyzwoitość i przysłoniła kompetencje- a za 20 minut rozmowy zainkasowano 200 zł -miałam wrażenie że gdybym zgubiła taką kwotę byłabym w stanie sobie to dużo prościej wybaczyć.Szczerze nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2013-02-12 17:28:13 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją