Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Izoterm. Fabryka okien i drzwi, docieplenia

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa Budowlaniec 
Adres: Śląskie, 43-200 Pszczyna Broniewskiego 8
Telefon: Fax: 0323263110
Adres e-mail: info(małpa)izoterm.com.pl
Strona internetowa: www.izoterm.com.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x 1x
Ceny usług: 50% niskie 1x 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2381
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Izoterm. Fabryka okien i drzwi, docieplenia

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam.Ja zlożylem reklamacje w listopadzie na okno balkonowe , dzis mamy koniec stycznia i izoterm nawet sie nie kwapi zadzwonic, a z okien zrobil sie poprostu banan, na okno byly juz skladane 3 reklamacje i za kazdym razem to samo, nie mam juz słow na tą firme.
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: radek dnia: 2014-01-29 07:31:15 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Która fabryka okien robi okna balkonowe z klamką na wysokości 70 cm ? dla przykładu dodam, że to są klamki na wysokości kolan ! Ale według IZOTERM jest ok i zgodnie z zamówieniem. Oczywiście w zamówieniu nie ma żadnej wzmianki o klamkach a Izoterm spartaczył robotę, nie ma żadnych argumentów i ucieka od odpowiedzialności. Zamówienie okien w IZOTERM to największa porażka.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: reklamacja odrzucona bez żadnego uzasadnienia
Opinia dodana przez: Aldona dnia: 2013-12-13 20:11:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Szanowni Czytelnicy, Stolarka okienna odebrana protokołem odbioru z Pana podpisem rok przed złożeniem reklamacji była idealna (brak zastrzeżeń, brak reklamacji). Stolarka dostarczona była bez oszklenia, gdyż Pan we własnym zakresie instalował witraże. Nie mam informacji, która firma je instalowała oraz czy sposób montażu nie wpłynął na ujawnienie się wady. Reklamacja została odrzucona, gdyż tego typu uszkodzenie (kilku centymetrowy ubytek oscieżnicy po roku czasu, po montażu witraży) nie pojawia się samoczynnie. Pozdrawiam,
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Zgodnie z warunkami gwarancji, terminowo, skutecznie
Opinia dodana przez: Serwis Izoterm dnia: 2011-09-08 08:27:47 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Po roku reklamowalem odpryśniety kawałek plastiku z ościeżnicy. Przez miesiąc nikt nie przyjechał nawet zobaczyć o co chodzi. Podobno wystarczyły im zdjęcia aby stwierdzić, że to jest moja wina i okno uszkodziłem w czasie montażu lub w czasie otwierania lub zamykania okna. Chce tylko zaóważyć, że okna oni montowali a okno jest stałe /przeszklenie/. Nie da się uszkodzić w trakcieotwierania bo sie nie otwiera. Wszystko jest super do momentu zamówienia i zapłacenia, jeżeli chodzi o reklamacje to sa do bani. Nawet do Niemiec musieli jezdzić, bo zrobili fuszerkę.
Opinia dodana przez: Adam dnia: 2011-06-16 18:10:16 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją