Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Hydroterma. Firma budowlano - instalacyjna

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, 32-020 Wieliczka Mierżączka 4 lok. 2
Telefon: Fax: 0122783006
Adres e-mail: info(małpa)hydroterma.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1003
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 10.10.2010  

Opinie o Hydroterma. Firma budowlano - instalacyjna

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałem problem z piecem Frisquet Hydro TGP. Znalazłem w internecie tą firmę, jakoże pisało, że specjalizuję się w piecach owej firmy. Zadzwoniłem, czego wynikiem była umowa, że po zrobieniu badania instalacji wewnętrznej gazu miałem zadzwonić i umówić się na przegląd techniczny. Badanie została wykonane, ale po wykonaniu kolejnego telefonu spotkałem się z : a) Pan ogólnie powiedział, że nie ma w ogóle czasu, zbywał mnie, że jedzie autem i nie może rozmawiać b) Że obecnie jest bardzo zajęty więc nie ma w ogóle czasu podjechać c) Stwierdził - będąc z Wieliczki, że przyjazd do Krakowa wyniósłby mnie 300 zł, a to tylko po to, by ów "FACHOWIEC" "Włączył piec i stwierdził, że działa." - co powiedział że równie dobrze mógłbym sam zrobić. Gorąco NIEpolecam,chyba że ktoś ma ochotę na pare kłamstw i nic nie znaczących umów.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Tomasz Jurczyk dnia: 23.11.2011 10:13:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją