Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Solid Paweł Jakubczyk

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Zachodniopomorskie, 71-211 Szczecin
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 123
Data utworzenia profilu: 16.09.2023 15:29:30
Data ostatniej aktualizacji: 16.09.2023 15:29:30 

Opinie o Solid Paweł Jakubczyk

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firmę „Solid Paweł Jakubczyk” poleciła mi znajoma. Byłam dobrej myśli. Dlatego nie szukałam innego wykonawcy. Trochę oczekiwałam, ale było warto. Firma zlecenie prac remontowo-wykończeniowych zrealizowała w okresie marzec-czerwiec 2023r. w mieszkaniu 45 m2 (budynek z 70 lat). Jestem wdzięczna za zaangażowanie Zespołu pracowników Pana Pawła. Zakres prac obejmował: przeróbkę i montaż grzejników, przeróbkę gniazdek i wejść elektrycznych, położenie gładzi i malowanie ścian i sufitów, wylewkę i położenie paneli i listew przypodłogowych, montaż drzwi wewnętrznych, łazienkę w całości- z przeróbką instalacji wodno-kanalizacyjnej z instalowaniem urządzeń i armatury sanitarnej , z położeniem glazury, w kuchni-położenie glazury, na balkonie położenie płytek z gresu. Firma realizowała też zakup i przywóz wszystkich niezbędnych materiałów. Obecnie siedzę i przyglądam się. Zobaczyłam niezwykłą pracę, wykonaną z kunsztem, coś zachwycającego. Pana Pawła i jego pracowników cechuje olimpijski spokój „nie ma problemu zrobimy jak pani sobie życzy” Potrafią współdziałać i pomagają, kiedy jest taka potrzeba. Spotkałam się z życzliwością i pozytywnym nastawieniem. Tacy fachowcy to podstawa sukcesu firmy. Swoją duszę przekazali mi-następnej osobie, u której remontowali mieszkanie. To jak obraz malarza, tak wygląda praca fachowców z firmy „Solid”. Urodzili się artystami w tym zawodzie. Cechuje ich indywidualne podejście do wnętrza klienta. Każde mieszkanie jest inne i wymaga każdorazowo zaangażowania-połączenia wiedzy i pasji. Firmę „Solid Pawła Jakubczyka” cechuje znajomość techniki, estetyki współczesnych rozwiązań. Największym zaskoczeniem dla mnie był wielki porządek po zakończeniu prac, którym było postawienie” kropki nad i ”-perfekcyjne wyczyszczenie szyb okiennych po wykonanym remoncie. Pracę wykonali zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dzięki Firmie Pana Pawła mam przecudowne, nowoczesne wnętrze mojego mieszkania. Jestem zadowolona, a efekt naprawdę spektakularny, godny pochwały. Bardzo dziękuję Panu Pawłowi i jego ekipie pracowników, i gorąco polecam innym ! Życzę powodzenia. Krystyna G. ze Szczecina.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: KG-wdzięczna dnia: 16.09.2023 15:35:24 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją