Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Centrum Medyczne Opra-Med

Zawód: przychodnie lekarskie specjalistyczne  
Adres: Mazowieckie, 02-442 Warszawa Nike 29
Telefon: 22 299 38 99 Kom. 537 472 947
Adres e-mail: kontakt(małpa)opramed.pl
Strona internetowa: https://opramed.pl/
NIP:
524-278-29-31
Opis działalności: Centrum Medyczne OpraMed mieści się w Warszawie i wykorzystuje metody medycyny niekonwencjonalnej oraz konwencjonalnej. Mieszkańcy Warszawy mogą zarezerwować prywatny transport medyczny i skorzystać z domowej opieki pielęgniarskiej. Słowa kluczowe: alergologia warszawa, alternatywne leczenie nowotworów, badania genetyczne centrum onkologii warszawa, badania genetyczne na raka warszawa, badania genetyczne warszawa, badania genetyczne warszawa rak

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 604
Data utworzenia profilu: 17.09.2021 09:54:33
Data ostatniej aktualizacji: 17.09.2021 09:54:33 

Opinie o Centrum Medyczne Opra-Med

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem po leczeniu w OpraMed i po 3 miesiącach mam czysta szyjkę macicy i poprawiły się mi wyniki. Faktycznie leczenie opierało się na kilku rzeczach. Chodziłam do klinik i mi zmiany brodawkowe uuswuali mówiąc że jestem wyleczona. To było słabe. W Opra wszytko mi wyjaśnili. Rozmawiałam z wieloma osobami podczas terapii. Różne to historie były. Była jedna lekarka która się leczyła ale miała non stop jakieś uwagi. Jako jedyn z naszej grupy się nie wyleczyła okazało się że nie robiła tego co powinna a nagadywala ba lekarzy prowadzących. To słabe że nie ma się wiedzy a to lekarak była lekarz med estetycznej. Hpv musi być atakowany z ro Zych stron.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Kasia dnia: 23.03.2023 09:02:19 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zalecono mi złe dawki leków!!! dobrze, że czytam etykiety i skonsultowałam przed wzięciem. Dodatkowo leki które dostałam były dobrane niezgodnie ze sztuką lekarską. Całe leczenie nie miało podstaw naukowych a dodatkowo jego koszty liczą się w tysiącach złotych i leczenie miało trwać kilka miesięcy i nie ma gwarancji że się uda. Dodatkowo lekarz mnie straszył, że bez tego leczenia mogę sobie czekać aż będę miała raka co nie jest prawdą. Byłam u 2 innych niezależnych lekarzy, którzy mają dużo dobrych opinii na znanym lekarzu i zaproponowali mi ścieżkę zgodną ze sztuką lekarską, zalecili regularne badania i przede wszystkim zbadali i dali globulki dopochwowe, których nie dostałam w opra-med. W opra-med lekarz mnie nie zbadał a rozpisał leczenie za kilka tysięcy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: nie składałam reklamacji, szkoda czasu, ostrzegam innych by sie nie wkopali
Opinia dodana przez: Niezdowolona dnia: 01.03.2023 02:09:35 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją