Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

27078 FACHOWCÓW,  116032 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 7

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Publikacje wyroków:

Sprawa II K 560/19 dot. Romana Wojtczaka

Wyniki dla: fixly

Kamil Muraszkiewicz - Monter
Dolnośląskie , Wrocław Wrocław Kom.: 533634458
Opis działalności: Instalacje elektryczne, biały montaż, pogotowie hydrauliczne, drobne naprawy
Słowa kluczowe: elektryka, biały montaż, hydrualika, naprawy
OPINIA: Pan w ogóle się nie zjawił na zleceniu. Rozmawialiśmy na fixly, Pan od poczatku sprawiał wrażenie osoby, która nie mówi po Polsku i ciężko było sie dogadać. Jak w końcu sie udało, ustaliliśmy w środę, że Pan będzie DO godziny 13 w sobotę. PO mojej wiadomości, o której dokładnie Pan będzie, ten napisał, że 'on mi powie tak, nie wyrobi się na 13, będzie 17/18.' Zupełnie nieposzanowanie mojego czasu. Ustalalismy z dużym wyprzedzeniem, a Pan się niewywiązuje i usprawiedliwia tym, że ma za dużo na głowie. To po co brać więcej i marnowac ludziom czas? Niestety, ale ja też mam multum zobowiązań i własnie dlatego, jak się z kimś umawiam, to jest to dlamnie ważne, żeby terminu dotrzymać, a ten Pan chyba mysli, że pn jedyny na tym świecie jest zajęty. Jeszcze zupełnie swobodnie przyznaje, że on cały czas przekłada zlecenia. Chcecie Państwo zmarnować swoj czas? Poleca. W innym wypadku ABSOLUTNIE NIE! Pan nie ma profesjonalizmu, ani szacunku, wykazuje sie ignorancją i arogancją.  
chomix ryszard pomorski - Hydraulik
Małopolskie , kraków , 882768221
OPINIA: Ostrzegam przed tym fachowcem-niesłowny, nierzetelny, niepoważny.Pan ogłasza się na portalu fixly. Deklaruje natychmiastową chęć pomocy. W moim przypadku miał przyjechać do 2 godzin.Czekałam i czekałam...Fachowiec nie pojawił się. Dzwoniłam wielokrotnie, nie oddzwonił, nie odbierał telefonu. Straciłam czas, mogłam poszukać innego fachowca... To było wieczorem. Następnego dnia, po południu napisał sms-a,że zostawił telefon u klienta i przeprasza za kłopot...Ot, tyle... janina  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją