Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

greencoffee800.pl

Zawód: sklepy internetowe  
Adres: Małopolskie, 30-439 Kraków Bluszczowa 17 A
Telefon: Kom. 790626026
Adres e-mail: kontakt(małpa)greencoffee800.pl
Strona internetowa: www.greencoffee800.pl
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 486
Data utworzenia profilu: 16.07.2014 12:20:04
Data ostatniej aktualizacji: 16.07.2014 12:20:04 

Opinie o greencoffee800.pl

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z zakupionej kawy. Wiem, że to nie jest produkt cudotwórczy, ale to nie zmienia faktu, że z jej pomocą schudłam 5 kg w ciągu miesiąca .
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Joanna P. dnia: 03.09.2014 09:14:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Cieszę się, że zdecydowałam się na zamówienie kapsułek z zielonej kawy. To bezpieczne dla mojego zdrowia i dodatkowo mogę dzięki temu schudnąć. To najważniejsza zaleta tych kapsułek. W tym sklepie są one wysokiej jakości. Dodatkowo ich cena jest konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Martyna dnia: 22.07.2014 13:34:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją