Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ruczyńska

Zawód: Adwokat 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 87-100 Toruń Rynek Staromiejski 17
Telefon: Kom. 668-115-744
Adres e-mail: kancelaria(małpa)adwokatruczynska.pl
Strona internetowa: www.adwokatruczynska.pl
NIP:
956-210-90-89
Opis działalności: kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w prowadzeniu spraw karnych, spraw związanych z podziałem majątku wspólnego czy zniesieniem współwłasnośći, spraw rozwodowych, alimentacyjnych, spraw spadkowych Słowa kluczowe: adwokat Toruń,sprawa karna, podział majątku, rozwód, alimenty, zniesienie współwłaśności, spadek, zachowek, porada prawna, proces

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 710
Data utworzenia profilu: 2017-07-05 12:42:18
Data ostatniej aktualizacji: 2017-07-05 12:42:18 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ruczyńska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Do Mec. Anny Ruczyńskiej trafiłem z polecenia. Umówiłem się na poradę prawną. Chciałem wynająć mieszkanie i chciałem sporządzić umowę najmu. Pani adwokat zebrała potrzebne informacje,wytłumaczyła co i jak, doradziła jaką umowę zawrzeć, sporządziła umowę najmu okazjonalnego,następnie udałem się do notariusza. Wtedy wydawało mi się, że to wszystko było trochę zbyt formalne, ale zaufałem i zrobiłem tak jak poradziła. Po kilku miesiącach od podpisania umowy najemcy przestali płacić i nie chcieli opuścić mieszkania. Dzięki poradzie Pani mecenas uniknąłem długiego procesu sądowego. Umowa i akt notarialny załatwił wszytko, wstąpiłem tylko do sądu o klauzulę wykonalności i szybko udało mi się pozbyć lokatorów. Proces o eksmisję trwał by latami. Jestem Pani Annie wdzięczny, oszczędziłem czas, nerwy i pieniądze. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Mateusz W. dnia: 2017-07-19 08:48:29 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z usług Pani Mecenas korzystam od 2015 r, Pani Mecenas prowadziła już kilka moich spraw, poczynając od sprawy rozwodowej, o podział majątku, czy spraw związanych z prowadzoną przeze mnie spółką. Do wszystkich spraw podchodziła z dużym zaangażowaniem, bardzo fachowo i konkretnie. Sprawy zakończyły się po mojej myśli, a ze współpracy jestem bardzo zadowolony. Pani Mecenas jest osobą słowną, terminową, sama na bieżąco informuje o tym co dzieje się w sprawie, poświęca klientowi czas i to się czuje. Wiem, że moi znajomi, którzy również korzystali z usług Pani Mecenas są bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecam tym wszystkim, którzy chcą oddać sprawę w fachowe ręce.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Krzysztof dnia: 2017-07-07 11:43:10 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją