Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

EneUp Usługi elektryczne Marcin Lubiszewski

Zawód: elektroinstalacyjne usługi Elektryk 
Adres: Dolnośląskie, 50-312 Wrocław
Telefon: Kom. 792464017
Adres e-mail: eneup(małpa)o2.pl
Strona internetowa: EneUP
Opis działalności: Usługi instalacji, montaż nowej instalacji, modernizacja starej, projekt nowej, naprawa oraz wycena nowej instalacji, zakładanie nowej instalacji cctv monitoringu , zakładanie domofonu oraz wideofonu. Słowa kluczowe: usługi , elektryk , usługi elektryczne , instalacja elektryczna , monitoring , cctv , domofon , wideofon

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2196
Data utworzenia profilu: 2015-12-03 13:16:21
Data ostatniej aktualizacji: 2017-04-13 19:20:34 

Opinie o EneUp Usługi elektryczne Marcin Lubiszewski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kupiłem domek 2 piętrowy we Wrocławiu gdzie potrzebny był generalny remont, zadzwoniłem, umówiłem się na wycenę. Było szybko, dobrze, bez problemów. Ostatni plus to 10 lat Gwarancji na papierze !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Antoni dnia: 2017-11-11 21:28:12 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Marcin przyjechał do mnie, gdzie potrzebna była wymiana całej instalacji elektrycznej, zdziwiłem się że tak młoda osoba się podaje za elektryka, byłem sceptycznie nastawiony na umiejętności jakie może mieć oraz jego możliwości. Podczas spotkania ustaliśmy co ma być zrobione, koszt i w jakim terminie. Na mieszkanie 70m2 dał 5 dni wraz z gipsowaniem wstępnym, na moje zaskoczenie skończył w 3 dni, wraz z obsadzeniem gniazd, lamp i innych drobiazgów. Na każdy telefon albo odbierał od razu albo po jakimś czasie oddzwaniał, pracował schludnie, przy remoncie utrzymywał porządek. Ogólnie pana Marcina oceniam dobrze, trochę ma dziwne żarty ale polecił bym każdemu kto potrzebuje kogoś z doświadczeniem i wiedzą chodź młodego wieku.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Mikołaj dnia: 2016-09-17 13:23:43 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją