Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Liliana Strzebońska - Woźniak

Zawód: Adwokat 
Adres: Małopolskie, Kraków Kalwaryjska 68/15 68/15
Telefon: Kom. 602 196 881
Adres e-mail: biuro(małpa)kancelarialsw.pl
Strona internetowa: www.kancelarialsw.pl
Opis działalności: Adwokat Słowa kluczowe: Adwokat, Kancelaria Adwokacka

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 205
Data utworzenia profilu: 2017-01-11 12:55:37
Data ostatniej aktualizacji: 2017-01-11 12:55:37 

Opinie o Liliana Strzebońska - Woźniak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam Panią Adwokat! Nie naciąga ludzi. Za to umie sprowadzić na ziemię i nie obiecuje, że można zawojować świat tylko realnie przedstawia możliwości działania. Jest przy tym bardzo ciepłą i cierpliwą osobą. dokładnie wyjaśniła mi przepisy dotyczące dziedziczenia, zachowku i podziału tego całego spadku między wszystkich. Pomogła mi też podjąć decyzję co dalej robić. Łącze wyrazy ogromnego szacunku! Małgorzata z Michałowic
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Małgorzata dnia: 2017-03-06 21:19:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam Panią Mecenas w 100% Najlepszy adwokat z jakim miałem do czynienia, a było ich kilku. Przede wszystkim konkretna, rzeczowa i z pomysłem jak rozwiązać problem. Przyszedłem do niej w sprawie rozwodowej, a ona w niesamowity sposób wszystkim się zajęła. Poprowadziła mediacje i przedstawiła mojej żonie rzeczowe argumenty, które ją przekonały. Jeszcze przed rozprawą mieliśmy wszystko ustalone, podzieliliśmy nawet majątek. Dzięki temu zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy czasu i nerwów. Podobał mi się też kontakt z Panią Adwokat; odbiera telefony i odpisuje na maile.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Robert dnia: 2017-02-02 19:25:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niesamowita kobieta! Z werwą i energią..Prowadziła moją sprawę o rozwód i alimenty na dziecko. Załatwiła mojego męża - będzie płacił tyle, ile zażądałam. Przygotowała takie pytania na rozprawę, że nawet sędziowie byli zaskoczeni...a ja śmiałam się w duchu:) widać, że się dobrze przygotowuje do prowadzonych spraw. Ma kilkuletnie dziecko, więc była też doskonale obeznana w temacie wydatków.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Agnieszka S dnia: 2017-01-11 12:59:32 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją