Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

FHU Bilans - Andrzej Dzienniak

Zawód: budowlane usługi i remonty Deweloper budowlany 
Adres: Śląskie, 40-001 Katowice Centrum
Telefon: 323480474 Kom. 694 658 556
Adres e-mail: bilans3(małpa)o2.pl
Strona internetowa: www.fhubilans.pl
Opis działalności: Już od 13 lat świadczymy dla Państwa usługi remontowo - budowlane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować Państwu kompleksowe remonty budowlane oraz wykończenie wnętrz domków, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych. Serdecznie zapraszamy. Słowa kluczowe: usługi remontowo-budowlane, kompleksowe remonty budowlane, usługi remontowe, montaż drzwi, usługi elektryczne, wykończenie wnętrz,instalacje elektryczne, likwidacja barier architektonicznych

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 4019
Data utworzenia profilu: 2010-06-25 19:04:51
Data ostatniej aktualizacji: 2016-05-22 21:00:44 

Opinie o FHU Bilans - Andrzej Dzienniak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam firmę remontowo budowlą F.H.U. BILANS – BUDOWA DOMÓW, REMONTY I WYKOŃCZENIA. Usługi wykonywane są czysto, terminowo i dokładnie. Szef firmy Pan Andrzej Dzienniak ma bardzo duże doświadczenie i w każdej sytuacji jest świetnym wykonawcą a zarazem wspaniałym doradcą klienta. W firmie panuje dobra współpraca między szefem a pracownikami. Prace remontowe wykonują zgodnie z umową o ewentualnych zmianach informują. W miejscu pracy utrzymują ład i porządek.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Monika Pacia dnia: 2013-01-11 10:10:53 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ma grupę bardzo dobrych fachowców, która potrafi zdziałac cuda tam gdzie inne firmy nie były w stanie dokończyc postawionego przed nimi zadania. W budownictwie ma ogromne znaczenie aby klient był zadowolony z jakości usługi i ceny za nią, a najważniejsze żeby wrócił ponownie z kolejną inwestycją. Tak się dzieje z tą Firmą. GRATULUJĘ
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Bez zastrzeżeń. Wszystkie uznane reklamacje wykonane w terminie i rzetelnie.
Opinia dodana przez: Włodek dnia: 2013-01-06 20:55:12 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: FHU Bilans - Andrzej Dzienniak to bardzo dobrze zorganizowana firma prowadzona przez dynamicznego kompetentnego właściciela. W moim lokalu mieszkalnym wykonali bez zastrzeżeń całą instalacje elektryczną, dodatkowo robiąc za darmo pomiary elektryczne. Ponadto wykonywali ogólne roboty budowlane i remontowe, które wykonano w umówionym terminie bez zastrzeżeń. Podczas w/w prac właściciel służył radą, pomocą i doświadczeniem załatwiając wszelkie dodatkowe związane z robotami sprawy (tj. wywóz gruzu, wyniesienie śmieci, wniesienie i zakup materiałów itd.). Firma godna polecenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Ł. Milczarek dnia: 2012-04-10 07:40:40 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Cały remont mojego mieszkania odbył się terminowo. Bez żadnych problemów.Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Pana Andrzej Dzienniaka. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2010-06-25 20:42:01 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją