Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kinga Wojtaszek Prawnik Kinga Wojtaszek

Zawód: Prawnik 
Adres: Mazowieckie, 00-197 Warszawa Warszawa
Telefon: Kom. 535555044
Adres e-mail: kingawojtaszek87(małpa)tlen.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Usługi prawne, sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie Klientów przed Sądami powszechnymi i administracyjnymi, rejestrowanie spółek prawa handlowego, bieżąca obsługa prawna, odszkodowania, prawo rodzinne Słowa kluczowe: Prawo, pisma procesowe, reprezentacja Klientów przed Sądami, odszkodowania, służebności, wypadki, prawo rodzinne, zadośćuczynienia, odszkodowania, Warszawa,

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 677
Data utworzenia profilu: 2014-12-18 18:58:09
Data ostatniej aktualizacji: 2014-12-18 18:58:09 

Opinie o Kinga Wojtaszek Prawnik Kinga Wojtaszek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mecenas Kinga Wojtaszek prowadziła mi przed sadem dosyć skomplikowana sprawe o odszkodowanie. Z wyniku jak i z samej obsługi jestem bardzo zadowolony. Na rozprawy Pani Wojtaszek zawsze przychodziła osobiście i była dobrze przygotowana. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić laikowi o co w prawie chodzi. Zawsze dotrzymywała umówionych terminów. Polecam tego prawnika i życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Marek R dnia: 2014-12-18 19:10:50 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją