Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Piotr Kucharski

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: 228435920
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 785
Data utworzenia profilu: 2013-03-23 00:45:23
Data ostatniej aktualizacji: 2013-06-14 00:44:42 

Opinie o Piotr Kucharski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ktoś ze znajomych mi powiedział, że istnieją fachowcy, którzy się nie ogłaszają w internecie, liczą sobie wysokie stawki, ale wykonują pracę bardzo solidnie. Pan Piotr spełnia te 2 pierwsze punkty - na wstępie mówi, że wykonuje prace tylko dla znajomych, unika wyceny, co przecież działa z polecenia znajomych... Jakość pracy jaka została u mnie wykonana jest poniżej przeciętnej. Pomiędzy dwoma łazienkami Pan Piotr wykonał u nas konstrukcję (z zawieszonymi sedesami i bidetem) która po miesiącu użytkowania zaczęła się ruszać, popękały płytki i wszystko należało rozebrać i wykonać od początku(oczywiście nie było z jego strony żadnej chęci reklamacji). Nie była to niestety jedyna poprawka, ogółem rzecz biorąc naliczyliśmy ich 11. A dopiero po pół roku od zakończenia jego robót mamy nadzieję wyjść na prostą z remontem... Tak więc jeśli ktoś Państwu poleci Pana Piotra to... ja bym drugi raz nie skorzystała z jego usług, tym bardziej, że średnia stawka jaką bierze to mniej więcej 150% cen innych firm usługowo-remontowych.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak
Opinia dodana przez: dnia: 2013-05-05 18:25:53 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją