Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

masterbruk andrzej pałaszewski

Zawód: brukarze Brukarz 
Adres: Dolnośląskie, wrocław
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1486
Data utworzenia profilu: 2012-09-27 21:48:18
Data ostatniej aktualizacji: 2012-09-27 21:48:18 

Opinie o masterbruk andrzej pałaszewski

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma godna polecenia. Właśnie wykonywali u mnie podjazd pod domem. Cała robota wykonana ekspresowo i bez zarzutów, rozmowa z szefem jak i majstrami na wysokim poziomie, konkretna i fachowa. Nie miałem gotowego projektu więc doradzili mi bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązania.Efekt końcowy zadziwiający. Wiele prac pozakosztorysowych zrobili mi w cenie (co rzadkie w tych czasach gdzie każdy szuka tylko sposobności żeby skroić klienta). Naprawdę polecam i będę polecał znajomym.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Wszurko dnia: 2017-09-16 14:38:18 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma została mi polecona przez Libet-posiada ich autoryzację.Bruk robi się ponoć raz na całe życie-a ja nie chciałem ryzykować.Firma Masterbruk miała być najdroższą-a okazała się jedną z tańszych.Prace których nie chciała się podjąć żadna inna firma brukarska (było ich 4 ) zostały wykonany WZOROWO.Właściciel nie marudzi-jego ekipa robi wszytstko czego inwestor sobie życzy.I co najważniejsze-nie ma piasku i innych tanich zamienników mączki.Wszystko na najdroższych materiałach.Po prostu profesjonalizm od początku do końca ;) Polecam serdecznie każdemu w ciemno-na pewno się nie zawiedziecie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nie ma i mam nadzieję,że nie będzie ;))
Opinia dodana przez: Marcin dnia: 2012-09-27 21:57:15 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją