Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Gut Małgorzata Violetta Gut

Zawód: Adwokat 
Adres: Lubelskie, Lublin Kopernika 30
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 2x 1x 2x

Jakość usług: 40% wysoka 2x 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 3721
Data utworzenia profilu: 2011-10-19 21:48:25
Data ostatniej aktualizacji: 2011-10-19 21:48:25 

Opinie o Kancelaria Gut Małgorzata Violetta Gut

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kancelarie zlikwidowana a pani Gut nikt znaleźć nie może. W Okręgowej Izbie Radców Prawnych stosy skarga na nią się znajdują. Każdy może tam pójść i sprawdzić. Dziwne to jest i świadczy o jej profesjonalizmie. Złożyłam skargę na nią i czekam na wyrok.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Skarga dnia: 2016-02-20 04:31:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zdegustowana negatywnymi opiniami, gdyż moim zdaniem, jako Klientki (już od pol roku) jest zgoła odmienne. Pani Mecenas Violetta Gut jest bardzo rzetelna, pilnuje terminów, i jest konkretna, uważam , ze jej zaangażowanie w moja sprawę jest ponad przeciętne, gdyż jest obecnie moim 3 prawnikiem od początku sprawy i zarazem jedynym, któremu zawdzięczam taki, anie inny przebieg mojej sprawy. Jeżeli mam się wypowiedzieć w sprawach finansowych, to jestem pozytywnie zaskoczona, bo Pani Mecenas podchodzi do tego bardzo elastycznie. Mogę tylko uczciwie ja polecać i moje superlatywy nie są bezpodstawne. Pozdrawiam, Anna Buława Kontakt e-mail: hania85@mail.ru P. S. Nie jest tez tajemnica, ze Pani Mecenas jest prześladowana przez Psychofankę ( była współpracownicę), która ma czas na zamieszanie nie pochlebnych opinii oraz została skazana za groźby karalne wobec Pani Mecenas.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2015-02-06 15:52:04 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: poszukuję wszelkich osób oszukanych przez GUT MAŁGORZATĘ chodzi o pozew zbiorowy , aby się odwdzięczyć pisać na mail infoplaysonik@gmail.com
Jakość usług: Niska
Opinia dodana przez: dnia: 2013-06-23 18:45:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Opinię tu pisał chyba ktoś kto w zyciu nie był w kancelarii pani mec Gut. Przecież ona prowadzi kancelarię w Warszawie a nie w Lublinie. To bardzo dobry prawnik, zawsze wysłucha i doradzi. I nie zadziera nosa, a wiedzę ma ogromną. Bardzo mi pomogła i doprowadziła do korzystnej ugody zamiast do wieloletniego procesu
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Grażyna Cieślik dnia: 2012-05-30 14:30:18 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Coś chyba jest nie tak bo Pani gut pytana o to czy ma prawo do wykonywania zawodu radcy prawnego zdenerwowała się i wykrzyczała że to nie moja sprawa. Myślę jednak że moja skoro przyszłam do niej po poradę. Nie skorzystałam w końcu z jej usług. Z resztą wygląd i atmosfera jej biura nie świadczą dobrze o profesjonaliźmie tej kancelarii.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Marta Czyż dnia: 2011-10-19 21:53:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją