Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

BRAM-ROB Robert Miśków

Zawód: ogrodzenia, kraty, bramy - produkcja, usługi Ślusarz 
Adres: Podkarpackie, 35-083 Rzeszów Świętokrzyska 3
Telefon: Kom. 691734976
Adres e-mail: bramrob(małpa)op.pl
Strona internetowa: www.bram-rob.pl
Opis działalności: firma wykonująca ogrodzenia kompleksowe: bramy, balustrady, kraty oraz wszelkie prace spawalniczo montażowe Słowa kluczowe: ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty

Ocena: 40% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 40% wysoka 2x 3x
Terminowość: 40% bez zastrzeżeń 2x 3x
Ceny usług: 0% niskie 4x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2887
Data utworzenia profilu: 2010-10-24 15:10:14
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-24 15:10:14 

Opinie o BRAM-ROB Robert Miśków

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Właściciel firmy bardzo arogancki i nieterminowy z łaską odbiera telefony a swoja prace robi chyba za kare i narzeka ile on to ma roboty...
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: bloka dnia: 2018-09-25 20:22:53 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firmę Pana Roberta Miśkowa mogę polecić z czystym sumieniem, gdyż korzystałam z jego usług kilka lat temu (ogrodzenie plus brama przesuwna) i do tej pory wszystko jest na swoim miejscu, a drobną usterkę jaka miała miejsce ubiegłej zimy Pan Robert usunął w krótkim czasie i nie obciążył mnie kosztami, chociaż minął już okres gwarancji, zapłaciłam jedynie za wymieniony element. Polecam Firmę Bram-Rob bo to solidna firma, na 5 z + !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Barbara dnia: 2013-02-12 08:45:20 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niesłowny i niewypłaca pracownikom w terminie!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Zawisza dnia: 2011-12-22 16:12:26 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Bram-Rob Robert Miśkow z Rzeszowa to jedyna firma w okolicach Rzeszowa która potrafiła sobie poradzić z usterką bramy rozsuwnej,jest to firama dla której żaden problem nie istnieje na wszystko znajdzie rozwiązanie i jakość usług wykonywana przez Pana Roberta Miśków jest bardzo wysoka.Jeżeli ktoś pisze o złej jakości stali to niech napisze skarge do huty stali że słupki są złej jakości i nie mają norm poprostu śmiech na sali.Pan Robert Miśków własciciel to kompetentna osoba można z nim dogadać cenę usługi bez problemu i daje gwarancje na swoje usługi.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Dariusz dnia: 2011-03-02 15:09:30 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przestrzegamy przed firmą BRAM-ROB Robert Miśkow z Rzeszowa, która wykonuje bramy ogrodzeniowe niesolidnie, nieterminowo i z zawyżoną ceną. Słupki bramy wykonane są ze złej jakości materiału i niezgodnie z normami gdyż przy nawet najmnieniejszym naciągu siatki ulegają przechyleniu co utrudnia otwieranie futrtki i bramy. Od zamówienia usługi mineło 2 miesiące a wszelkie prośby o dotrzymanie umówionego terminu są ignorowane. SZef firmy jest wyjątkowo niesłowny ponieważ umawia się na konkretny termin nie przyjeżdza i nie podaje przyczyny zwłoki. Cena przy odbiorze bramy była znacznie wyższa niż przy zamawianiu a nie było montowanych żadnych nowych elementów.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: firma nie daje żadnych uprawnień dla klienta w zakresie gwarancji i jakości wykonania.
Opinia dodana przez: Roman dnia: 2010-10-27 19:31:52 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją