Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Paweł Pawlus

Zawód: stolarka budowlana Stolarz 
Adres: Śląskie, 34-326 Pietrzykowice Jana Pawła II 272
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
NIP:
553-159-80-62
Opis działalności: Usługi stolarskie, antresole, schody, stolarka budowlana Słowa kluczowe: Usługi stolarskie, antresole, schody, stolarka budowlana

Ocena: 0% pozytywna 3x

Jakość usług: 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1594
Data utworzenia profilu: 2010-01-13 11:28:23
Data ostatniej aktualizacji: 2010-01-13 11:28:23 

Opinie o Paweł Pawlus

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłem tej firmie wykonanie drzwi wewnętrznych i schodów, pan Paweł przyjechał zrobić pomiary, przywiózł wzór drzwi i na tym skończyła się jakakolwiek współpraca; całkowity brak odpowiedzialności za przyjęte zobowiązania, termin realizacji przekładany z tygodnia na tydzień, brak kontaktu (nieodbierane telefony), wymyślane niestworzone rzeczy by usprawiedliwić kolejny zawalony termin; ostatecznie po ponad 3 miesiącach zwodzenia zrezygnowałem z jego usług.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Joz dnia: 2010-06-28 19:30:02 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Poleciłem Jego usługi iii...teraz bardzo tego żałuję.Koleś jest niesłowny i nieuczciwy.Pobrał zaliczkę i tyle go widzieli.Minęły dwa miesiące od terminu ukończenia pracy a ta nawet nie została rozpoczęta-mało tego nie można się z nim skontaktować poniważ nie odbiera bądż wyłącza oba telefony.Jedno jest pewne:nikomu już tego stolarza nie polecam i nie polecę-wręcz przeciwnie.Szkoda czasu i pieniędzy(które być może kłopot będzie odzyskać)
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Góral dnia: 2010-02-09 17:04:31 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niesłowny fachowiec, pobrał zaliczkę a potem po prawie 2 miesiącach zwodzenia (ze robotę zacznie w przyszłym tygodniu) straciłem cierpliwość (musiałem wstrzymywać innych fachowców). Dodatkowo kontakt z wyżej wymienionym był jednostronny - to ja za każdym razem wydzwaniałem i prosiłem żeby przyszedł i zrobił. Proszenie się o wykonanie pracy a z drugiej strony ignorancja i totalne olewnictwo to trochę za dużo. Na temat jakości usług i ceny się nie wypowiadam, gdyż praca nie została nawet zaczęta. Nie polecam.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: B dnia: 2010-01-13 11:36:08 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją