Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kaznowski Adam, Pucek Mirosław. Kancelarie adwokackie

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Lubelskie, 20-020 Lublin Lipowa 17 lok. 2
Telefon: 815320508
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 25% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 25% wysoka 1x 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 0% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 4079
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Kaznowski Adam, Pucek Mirosław. Kancelarie adwokackie

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie odradzam skorzystanie z usług mec.Pucka. W moim przypadku, jego błędy proceduralne (brak reakcji na pismo procesowe w przewidzianym terminie) uniemożliwiły mu przedstawienie dowodów i świadków a stronie przeciwnej umożliwiły powołanie świadków mimo braku nowej okoliczności. Mając opinię biegłego stwierdzającą przekroczenie przez wiatr norm branych do obliczeń, nie potrafił skutecznie przekonać sąd o bezcelowości powoływania drugiego biegłego na okoliczność błędów projektowych. Oprócz sprawy w sądzie, masz jeszcze jeden kłopot- błędy i niestaranność mecenasa za co musisz zapłacić z wyższej półki.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Klientka dnia: 2015-04-17 01:19:32 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie nie polecam.Pan mecenas zagubił najważniejszy dokument w mojej sprawie,próbował zrzucić winę na stażystkę itd,pobrał wysokie wynagrodzenie i nie wystawił rachunku. Na koniec nawet nie był w stanie powiedzieć przepraszam.Takich adwokatów należy unikać jak ognia.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Katarzyna Zabłocka dnia: 2014-10-15 22:46:49 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety zawiodłam się. Pan mecenas prowadzi sprawę bardzo opieszale. Ciągle potrzebuje jakiś zaświadczeń, druków , upoważnień. Kontakt z nim jest bardzo trudny, tygodniami nie odbiera telefonów,nie oddzwania. Trakutuje mnie jak natręta , którym nigdy nie chciałam być i uwłacza to mojej godności. Sprawa trwa się już ponad rok. Nie informuje mnie o postępie sprawy. Mam przypuszczenia, ze w sposób daleki od ideału prowadzi moja sprawę.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: weterynarz dnia: 2013-11-05 21:37:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Świetny adwokat, profesjonalista, z nastawieniem na sprawiedliwość i dobro klienta, pieniądze są na końcu. Najważniejsze jest dla Niego, żeby klient był zadowolony. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2010-02-15 16:36:16 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją