Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Misiak Andrzej, adwokat. Kancelaria

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 87-100 Toruń Sukiennicza 11 lok. 2
Telefon: 566521040
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: Brak opinii
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2123
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Misiak Andrzej, adwokat. Kancelaria

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: ANDRZEJ MISIAK, s. Bolesława, urodzony 3 lutego 1953 roku w Bydgoszczy, zamieszkały w Toruniu, oświadczył, że pełnił służbę w organach bezpieczeństwa państwa. Ppor. Misiak był prokuratorem wojskowym, oskarżał w Sądzie Pomorskiego Okręgu Wojskowego, m. in. w procesie przeciwko Markowi i Wiesławowi Szubrychom, Romanowi Klownowskiemu i Marii Kosickiej (styczeń 1983 rok) za kolportaż wydawnictw „S” m.in. w „Merinotexie”. Wówczas Marek Szubrych został skazany na 1,5 roku więzienia z zawieszeniem na 5 lat, Wiesław Szubrych na 2 lata więzienia z zawieszeniem na 5 lat, Marianna Kosicka na rok więzienia z zawieszeniem na 3 lata, a Roman Klonowski został uniewinniony.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: JN dnia: 2012-07-27 17:38:34 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją