Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

NOWA Chojnacki Krzysztof

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 07-411 Rzekuń ul. Kolonia 3b
Telefon: Kom. 509732971
Adres e-mail:
Strona internetowa:
NIP:
7581089429
Opis działalności: Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Inwestycje budowlane. Słowa kluczowe: budowa domów stan surowy otwarty, więźba dachowa, deskowanie, papowanie, dodatkowo: ocieplenia poddaszy, tynki cementowo-wapienne, płoty z klinkieru, kominki ,elewacje, płoty z kamienia, tarasy drewniane, oczka wodne, skalniaki, glazura, panele

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 92
Data utworzenia profilu: 2019-07-10 16:05:42
Data ostatniej aktualizacji: 2019-07-10 16:05:42 

Opinie o NOWA Chojnacki Krzysztof

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciliśmy Panu Krzysztofowi i jego synowi Robertowi prace polegające na dokończeniu naszego budynku. Prace polegały na wymurowaniu dwóch warstw pustaka i wylaniu na tym wińca. Na początku Pan Krzysztof robi dobre wrażenie.... tłumaczy ile to ma doświadczenia , że buduje kilka domów rocznie, chwali się że posiada tytuł mistrza w zawodzie.... niestety i na tym się dobre wrażenie kończy ponieważ jakoś wykonanych prac wszystko weryfikuje. Błędy których sie dopuścił u nas na budowie to: źle wykonane zbrojenie, źle zawibrowany beton, rozsadzone szalunki przez co beton wystaje kilka centymetrów poza ściany, brak niektórych elementów żelbetowych. Pan Krzysztof po tym co zrobił postanowił uciec z placu budowy i oznajmił telefonicznie że nie będzie kontynuował dalszych prac. Naszym błędem był fakt że zaufaliśmy tym ludziom i na bieżąco wypłacaliśmy im zaliczki . Współpraca z tymi ludźmi to strata zdrowia, czasu i pieniędzy ! STANOWCZO ODRADZAMY WSPÓŁPRACY ! ! !
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: inwestor dnia: 2019-07-11 09:38:54 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją