Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Finare Group

Zawód: doradztwo finansowe  
Adres: Zachodniopomorskie, Szczecin
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa: http://finare.pl
Opis działalności: Finare Group realizująca wszelkie formy ubezpieczeń, w jak najbardziej korzystnych warunkach dla Państwa. Każda osoba traktowana jest indywidualnie, umożliwiając dopasowane idealnego rozwiązania. W ofercie znajdują się wszelkie ubezpieczenia. Słowa kluczowe: pożyczki gotówkowe, poręczenia kredytów, kredyty, dotacje unijne, refinansowanie, konsolidacja kredytów

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 113
Data utworzenia profilu: 2018-07-10 09:29:17
Data ostatniej aktualizacji: 2018-07-10 09:29:17 

Opinie o Finare Group

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo fajne podejście do klienta. W moim przypadku bank odmówił mi kredytu. Finare.pl pomogło mi wybrnąć z tej sytuacji, dostałem to, co potrzebowałem. Przy okazji obniżyłem koszty ubezpieczenia OC... wystarczyło tylko się skontaktować i dowiedzieć, że mogłem mieć dużo tańsze.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie musiałem składać reklamacji :)
Opinia dodana przez: Kamil dnia: 2018-07-10 09:30:55 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją