Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Alicja Kordas

Zawód: Architekt wnętrz 
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 35
Data utworzenia profilu: 2018-05-14 22:09:19
Data ostatniej aktualizacji: 2018-05-14 22:09:19 

Opinie o Alicja Kordas

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług Pani Alicji Kordas współpracującej z Dekoncept. Początkowo Pani Kordas starała się sprawiać wrażenie profesjonalistki, pozytywnie nastawionej do klienta, jednakże w momencie odkrycia przeze mnie wad w mieszkaniu i poinformowania jej o tym kontakt się błyskawicznie urwał. W mieszkaniu WSZYSTKO zostało wykonane niepoprawnie! Pani Kordas miała sprawować nadzór nad swoim wykonawcą, niestety nie sprostała temu wyzwaniu. Źle położone panele, listwy, problemy z elektryką, uszkodzone ściany, skradziona maskownica (sic!), brak syfonu (który był w umowie), architekt nie posiada wyobraźni przestrzennej - brak symetrii oświetlenia, nie mogę poprawnie otworzyć drzwi lodówki, bo wadzi ściana... Kafle w łazience popękane, ściany nierówno pomalowane, a odpływ prysznicowy zatkany włosami i brudny od farb. Pani Kordas odpowiadała również za nadzór produkcji mebli (zdecydowałam się na meble na wymiar), które zostały wykonane niestarannie, są wybrakowane i uszkodzone. Mogłabym jeszcze długo wymieniać wady. Pani Kordas nawet nie raczyła oddać mi farb, które zostały jej po malowaniu mieszkania (ani poinformować jakie kolory zostały użyte). Ciągłe kłamstwa, wymówki, brak czasu i bardzo częste choroby wykonawcy oraz Pani Alicji Kordas, która tylko w jednym przypadku była bardzo skrupulatna - wystawiania faktur pro forma. Obecnie sprawą zajmuje się adwokat. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą osobą, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Firma Dekoncept, która zatrudnia Panią Kordas przekroczyła ustawowy termin 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji.
Opinia dodana przez: Rozczarowana dnia: 2018-05-14 23:13:44 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją