Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Ubezpieczenia na życie Warszawa Edyta Dziankowska

Zawód: ubezpieczenia  
Adres: Mazowieckie, 00-189 Warszawa ul. Inflancka 4A
Telefon: Kom. 501 033 977
Adres e-mail: dziankowska.edyta(małpa)aviva.com.pl
Strona internetowa: http://www.ubezpieczenianazycie.edytadziankowska.pl/
NIP:
826-17-69-867
Opis działalności: Ubezpieczenia na życie Warszawa Słowa kluczowe: Ubezpieczenia Warszawa, Ubezpieczenia na życie Warszawa, Ubezpieczenia

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 148
Data utworzenia profilu: 2018-05-14 10:50:09
Data ostatniej aktualizacji: 2018-05-14 10:50:09 

Opinie o Ubezpieczenia na życie Warszawa Edyta Dziankowska

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ubezpieczenia na życie Edyta Dziankowska - To firma, którą mnie polecono i ja również polecam wszystkim. Wspólnym dobrem jest polecanie takich osób. To wzór do naśladowania dla wszystkich agentów ubezpieczeniowych. Pani Edyta to bardzo ciepła osoba, która bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, czy to w rozmowie sam na sam, czy też w większym gronie prowadząc prelekcje. Świetnie przygotowana, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Jej odpowiedzi wynikają z doświadczenia, a nie z symulacji. Każda odpowiedz poparta konkretnym przykładem. Matka trójki dzieci i co w moim przypadku najważniejsze potrafi zabezpieczyć bezpieczną przyszłość moim dzieciom. Piszę ten tekst, żeby zachęcić wszystkich rodziców do rozmowy z Panią Edytom o swoich pociechach. Każdy, kto już rozmawiał zrozumie to, jak wiele rzeczy można zabezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków. Szanowni rodzice kochacie swoje pociechy, więc sprawdźcie, czy wasze dzieci są odpowiednio chronione. Po rozmowie z Panią Edytą zobaczycie sami jak wiele można zrobić przy małym nakładzie czasu. Bezpieczeństwo pociech jest wartością najwyższą.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Barbara T dnia: 2018-05-14 11:22:46 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją