Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Robert Bąk Usługi Remontowe Robert Bąk

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Pionki
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 1x 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 153
Data utworzenia profilu: 2018-02-10 19:22:57
Data ostatniej aktualizacji: 2018-02-10 19:22:57 

Opinie o Robert Bąk Usługi Remontowe Robert Bąk

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Słabiutko. Jak się robi mieszkanie dla siebie i chce się mieć wszystko cały to nie tutaj. Ten pan to jakby pracował dla budżetówki a nie dla siebie. Oby szybko i się nie narobić. Problemy ma z liczeniem ile płytek trzeba kupić co jest dosyć rozczulające ale mniej śmieszne już jak coś zle wymierzy. Remont kończyła inna ekipa bo ten zwinął się jak dostał nowa robotę..
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Ewa dnia: 2018-04-06 23:16:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Proszę uważać na tego "fachowca". Robił u mnie remont których nigdy nie skończył. Wziął kasę i później nie odbierał telefonów. Jak udało się dodzwonić do niego z innego numeru to umawiał się ze przyjedzie, w dzień przyjazdu rano zapewniał ze już jedzie a pionek mówił ze popsuł mu się samochód. Kłamał i kręcił zmęczył mnie i moja rodzine. Jakość jego usług również pozostawia dużo do życzenia. Fugi na pół centymetra, zle wymierzył drzwi przez co trzeba było kuc ściany po malowaniu i po ułożeniu podłóg!!! Jeśli się na niego zdecydujecie to płaćcie całość po remoncie bo znokjiecwam z kasa.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Basia44 dnia: 2018-02-10 19:27:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją