Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

OslonyDoOkien.pl Jarosław Grubek

Zawód: rolety, markizy, żaluzje  
Adres: Mazowieckie, 05-070 Sulejówek Dworcowa 92 92
Telefon: 22 760 11 13 Kom. 500 755 550
Adres e-mail: oslonydookien(małpa)o2.pl
Strona internetowa: Dworcowa 92
Opis działalności: Sprzedaż i montaż osłon okiennych zewnętrznych i wewnętrznych takich jak: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, pergole czy plisy. Oferta skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych z Warszawy. Słowa kluczowe: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, żaluzje aluminiowe, markizy, pergole, rolety w kasecie, rolety wolnowiszące, plisy

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 209
Data utworzenia profilu: 2018-01-30 17:55:11
Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-30 17:55:11 

Opinie o OslonyDoOkien.pl Jarosław Grubek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Panowie z firmy OslonyDoOkien.pl bardzo sprawnie (już na miejscu) sporządzili kalkulacje z wyceną zamówionych przeze mnie żaluzji aluminiowych. Przekonała mnie znajomość rynku i dynamizm działania, ale najlepsze jest to, że uzyskałem kilka cennych wskazówek na przyszłość odnośnie ewentualnego zainstalowania markizy na tarasie. Bardzo płynnie przeszliśmy do ustalania szczegółów i finalizacji zamówienia. Pomimo ustalonych 10 dni oczekiwania okazało się, że żaluzje mogły zostać zamontowane już po 6 dniach, w związku z czym w niecały tydzień żaluzje zostały fachowo zamontowane. Jestm bardzo usatysfakcjonowany współpracą i polecam kontakt z Panem Jarosławem Grubkiem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Nie miałem okazji korzystać z reklamacji, ponieważ zamówione żaluzje funkcjonują bardzo dobrze i zamierzam w przyszłości zgłosić się do firmy OslonyDoOkien.pl po markizę na taras.
Opinia dodana przez: Mariusz Sposób dnia: 2018-01-30 18:03:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją