Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

CK Corp

Zawód: samochody i kierowcy - wynajem  
Adres: Łódzkie, 92-110 Łódź Raszyńska 10A
Telefon: Kom. 512 624 642
Adres e-mail: biuro(małpa)ckcorp.pl
Strona internetowa: http://www.ckcorp.pl
NIP:
728-265-10-76
Opis działalności: CK Corp to wypożyczalnia pojazdów osobowych, dostawczych i busów w Łodzi. Słowa kluczowe: wynajem, wypożyczalnia, samochodów, pojazdów, aut, osobowych, dostawczych, busów, zastępczych, bus, samochód, zastępczy, auto, zastępcze, z oc sprawcy, bezgotówkowo, Łódź, województwo łódzkie

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 168
Data utworzenia profilu: 2017-10-18 19:50:04
Data ostatniej aktualizacji: 2017-10-18 19:50:04 

Opinie o CK Corp

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z powodu awarii samochodu na trasie niedaleko Łodzi wynająłem w tej firmie samochód Opel Movano. Dokończyłem podróż i oddałem przed upływem doby samochód zatankowany bez zastrzeżeń przedstawiciela Firmy. Po 10-ciu godzinach zostałem poinformowany telefonicznie że przepada mi kaucja 1000 złotych za pękniętą szybę, ale nie przyśle mi zdjęcia uszkodzenia bo nie zrobił go stwierdzając uszkodzenie, ani nie może go zrobić teraz bo samochód ma następne zadania i jest poza firmą. Obiecał przysłać zdjęcie ale kłamał bo nie przysłał. Jest to "biznesman z klasą" i będzie miał swój ciąg dalszy bo na szczęście w czasie odbioru zrobiłem kilka swoich zdjęć. Strzeżcie się przed "usługodawcami na żywca"
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Wynajmujący Andrzej Sz dnia: 2018-03-13 11:50:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją